reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MSI vévodí trhu herních notebooků

MSI CZ/SK (84)|5.8.2016 14:16
Světová jednička v herním průmyslu

“Micro-Star International (MSI) se stal největším prodejcem herních notebooků s podílem 19%. Pozorovatelé upozorňují, že výnos z MSI akcií dosáhne až 20% a to díky zvýšení počtu zásilek jejich herních produktů a vyšší poptávky po virtuální realitě.” - Digitimes

MSI hrdě přijímá titul - největší prodejce herních notebooků na světě.

S chápáním nadějného trhu a také se silnou odhodlaností, se v posledních 10ti letech MSI rozrůstalo a soustřeďovalo na kvalitu součástek a herních notebooků, pro co nejlepší herní zážitek. Nyní vlastní MSI nejvíce inovativní řadu herních notebooků.

[ATTACH=CONFIG]31527[/ATTACH]
Podíl na trhu s herními notebooky (bez semi-gaming notebooků)
ZDROJ: Topology Research Institute (2016/06)
*POZNÁMKA: Definice semi-gaming notebooků - vybaveny GTX950M GPU, ale nemají žádné funkce určené pro hráče.

"MSI rostlo v herním průmyslu po mnoho let a překonávalo konkurenci vydáváním mnoha herních produktů s unikátními vlastnostmi a vytvářením snahy udržet své herní notebooky aktuální k uspokojení přísných požadavků hráčů. 2016 je rok VR, MSI připravuje sérii VR Ready notebooků, aby uspokojilo silnou VR poptávku." Říká Eric Kuo, VP, MSI.

První VR Ready s certifikátem od HTC Vive a Intel

MSI předpokládalo VR trend, a proto úzce spolupracovalo s HTC. MSI VR Ready notebook je první a jediný notebook vyráběný se schválením od HTC Vive - nejvíce sofistikované VR zařízení, které potřebuje nejvíce sofistikovaně navržený notebook. Vybaveno nejnovějším procesorem, je MSI VR certifikováno Intelem ke změně hráčské reality.

S nejnovější generací grafických karet Nvidia na dohled, se bude MSI usilovně snažit nabízet nejlepší kombinaci výkonného hardwaru a optimalizovaného softwaru, k rozdrcení klišé výkonu na trhu s desktopy.

Odhodlaní být No. 1 in Gaming

MSI uspokojovalo, uspokojuje a vždy bude oddaně uspokojovat hráčské potřeby a bude přinášet nevšední herní zážitky. Hráči pamatujte, "hra" s MSI vždy zajištuje, že můžete být "No. 1 in Gaming!"
???_black.png