reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: aktualizace win10 na verzi 1607

Neregistrovaný (0)|10.8.2016 19:45
Tazatel: Jakub

Znění dotazu: Ahoj,po aktualizaci win10 na verzi 1607,přestane počítač rozpoznávat externí disk,který je připojený přes USB.Nevím kde je chyba,ale kdyby někdo věděl jak to napravit tak mi prosím poraďte.Děkuji.
VencaX (3686)|10.8.2016 22:19
Řekl bych, že chyba bude ve Windows 10. Zkusil jste HDD připojit k jinému PC? Jiné externí disky fungují? Zkusil jste všechna USB? Jde o USB2 nebo USB3 HDD?
Salamander (6177)|10.8.2016 23:46
Je to znama chyba pri aktualizaci na anniversary update, kdy system poskodi MBR na jinych nez systemovych discich. Resenim je pri aktualizaci disky odpojit, nebo se na Win 10 radsi uplne vys**t.
romana51 (65)|11.8.2016 09:41
To je přece stará vesta, že si Windowsy dokonce i při čisté instalaci někdy vybraly úplně jiný HDD než jsme chtěli. Dokonce některé uživatelské příručky na to upozorňovaly. Ale kdo by to četl, že?
Ono také otevření case je nesmírně náročné (kdo má PC v záruce ten nemůže). Já to mám vyřešeno jednoduše, case mám trvale otevřenou (i z důvodu, že kvůli chladiči bych jí stejně nezavřel).
Sice žádná estetika, ale účel světí prostředek. A tak stačí odpojit jen napájecí kabely a je vystaráno. Po aktualizaci win10 na verzi 1607 vše fungovalo OK.

[ATTACH=CONFIG]31528[/ATTACH]
PC.JPG