Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Baterie do Cybook Gen3

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Ahojte.Nevíte někdo jestli se dá sehnat baterka do čtečky e-knížek Bookeen Cybook Gen3? Je to sice už veterán,ale stále šlape bez problému a když si vzpomenu na cenu přes 8 000,- co jsem za ní před lety,kdy na trhu nebyly žádné čtečky,vysolil tak se mě jí nechce zbavovat.Akorát holt ta baterka už je citelně slabší.Dřív to vydrželo nabité i dva měsíce,když jsem moc nečetl,teď to jde do kopru do 14ti dní i když čtu ještě míň
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

Měla by v tom být baterie H503456, stejná jako v pocketbook 360. Ale vzhledem k tomu že asi nebude tak snadno dostupná, zkusil bych si udělat druhou baterku s aku 3,7V 1000mAh.

http://e-ink-reader.ru/batt_en.php

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Ano,baterka je tam přesně ta co píšeš.Teď se dívám na aliexpress a ani tam ji nemůžu najít.Je tam spousta podobných,ale bohužel rozměrově bych je do čtečky nedostal.Ale jinak se klaním,před tipem udělat to z baterky do mobilu.To mě nenapadlo a pořád jsem hledal baterky do GPS a RC dronů,které jsou podobné,ale zase ty rozměry byly u všech,co by parametrově jakž takž seděly, větší než potřebuju.Každopádně díky za tip

Akorát teda jak se dívám,tak by tam měla jít BL-6U s kapacitou 1 100mAh,ale všechno co se nabízí v českých e shopech má kapacitu jen 750mAh.Ale po pátrání jsem našel jiné modely s odpovídající kapacitou a vhodnými rozměry.
    Naposledy upraveno uživatelem lape: 12-10-2016 v 17:47

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

Když mi chcípla baterka v nokii 9500 tak jsem musel taky upravit jiné aku protože se mi nechtělo kupovat novou když jsem měl x jiných baterek dobrých.

Na ty čínské repliky baterek bych se vykašlal, ta udávaná kapacita je často z říše snů a pohádek, no a životnost zase stejná jakou má čínský elektrolytický kondenzátor v levném zdroji u chladiče, tj. necelé dva roky.

Ještě by jsi tam mohl dát baterii BL-6F(1200mAh), ta by měla mít rozměry 46x39, ale tloušťka už je 6mm a šířka 39mm.
    A nebo BL-5CT(1050mAh), ta má 54x34, ale taky má tloušťku 6mm.

http://baterie-pro-mobilni-telefony-...bl-6f/#section
    http://baterie-pro-mobilni-telefony-...-nokia-bl-5ct/

Není zač

Podobná témata

1. Opotřebení baterie
    Od excaliber v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-02-2014, 14:27
  2. Baterie do UPS
    Od a8nr v sekci Zdroje
    Reakcí: 6