Zobrazit výsledky hlasování: Jakou myšku máte na stole ?

Hlasujících
108. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Obyč drát za pár stovek

28 25.93%
  • Obyč bezdrát za pár stovek

3 2.78%
  • Radši si připlatím,ale nic se nemá přehánět

48 44.44%
  • Jde mi o luxusní a zápěstí,dražší myš je pro mě důležitá

8 7.41%
  • Jde mi o přesnost, kupuju jen to nejlepší

10 9.26%
  • Čím dražší ,tím lepší

1 0.93%
  • Ovladádací periferie jsou pro mě nejdůležitější HW , nechci si zničit zápěstí

6 5.56%
  • Pravidelně cvičím , toto se mě netýká

4 3.70%
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 54

Téma: myšky a myšáci :)

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

co vám běhá po stole ?) jaký je váš názor na dražší myšky ?Jste ochotni připlatit za luxus a pohodlý ,nebo radši berete eco myšky ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Hej! mi tam chybí jedna položka:
    Myš za pár desítek korun - zde bych dal hlas moje myš byla kupovaná od strýce, který ji nějaký čas předtím koupil od jednoho típka, jsem 3. majitel

/Že já ve všem musím být originální

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

No po předchozích špatných zkušenostech s levnějšíma hlodavcema si radši krapet připlatím ale do extrémů nechodím. Mám microsoft inteli explorer 4.0 s ocáskem a jsem naprosto spokojen (cca 550Kč). Mám krapet problém že na mě nemaj myšky, mám hold velký pracky a nehtama si prodírám podložku,...

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

já nevim co máčknout...myslim že muj myšák je na zápěstí dobrej a proti levnejm myšum je drahej...ale proti drahejm značkám je to levnej šunt...tak nevim...

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od ...No...Name... Zobrazit příspěvek
    já nevim co máčknout...myslim že muj myšák je na zápěstí dobrej a proti levnejm myšum je drahej...ale proti drahejm značkám je to levnej šunt...tak nevim...
    Myslim ze Genius Ergo 520 spada do prvni kategorie "Obyč drát za pár stovek"

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Me musi myska sedet v ruce jako ulita, nesmi byt bezdratova, musi se mi libit a hlavne byt presna. Toto splnuje uz pres rok Razer DiamondBack Plasma Lim. Ed. a doufam, ze jeste dlouho splnovat bude . Proste jsem ochotnej utratit i balik penez, pokud budu spokojenej...tady zadny kompromisy nedelam.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od tequilla Zobrazit příspěvek
    Me musi myska sedet v ruce jako ulita, nesmi byt bezdratova, musi se mi libit a hlavne byt presna. Toto splnuje uz pres rok Razer DiamondBack Plasma Lim. Ed. a doufam, ze jeste dlouho splnovat bude . Proste jsem ochotnej utratit i balik penez, pokud budu spokojenej...tady zadny kompromisy nedelam.
    Tak to tě asi potěším:
    http://www.razerzone.com/index.php?m...products_id=71

DiamondBack 3G

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Smeli Zobrazit příspěvek
    Joj, tak to asi zproneverim firemni prostredky a omluvim to akutni potrebou nove pracovni mysi, kterou budu myt samozrejme doma .

Tak jsem si prave udelal v tomto nepeknem pocasi radost a provedl jsem pre-order na DiamondBack 3G Frost Blue . Uz se tesim na porovnani s DiamondBack Plasma lim. ed. .
    Naposledy upraveno uživatelem tequilla: 06-09-2007 v 10:34 Důvod: Doplneni

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Momentalne se mi strasne libi myska Razer Lachesis Kdo je levak musi skakat radosti Kamos ji uz ma objednanou tak ji hned porovnam s mojim Razer DeathAdder.
    Takze kdyz mys tak klidne 2000,- protoze mys je to co drzim u PC z skoro porad. Do periferii se proste vyplati investovat protoze zdravi mame jen jedno a neni nad pohodlnou mysku.

Občasný diskutér Avatar uživatele wojta
    Registrace
    Feb 2007

U stolniho mam BenQ optickou za par stovek. U notebooku Microsoft Notebook Optical Mouse a ta uz byla drazsi, stala aspon 900Kc, to je hodne dobra mys.

Registrace
    Aug 2007

tak se taky pochlubím měl sem Razer Diamondback plasma ... musím uznat že byla výborná,ale teďka mám LX600 (k setu MX3200CZ) a nemám si na co stěžovat sice receiver neumí víc jak 3 úhozy za okamžik,ale jinak je to výborná koupe Logitech má opravdu hodně dobrou ergonomii

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SpeedFilip
    Registrace
    Oct 2006

Jedna tema ktora sa tyka mysi tu uz je , ale pripojim sa aj ja. Teraz mi po stole beha CANYON za 200.
    Predtym cinsky bezdrat P-active ale pokazilo sa mi scrollovacie koliesko . Na tu mys budem dlho spominat, bola to dobra mys, cest jej pamiatke.

Občasný diskutér Avatar uživatele b337
    Registrace
    Dec 2006

mam starou skolu mx500 slouzi mi verne uz snad 5 let

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od SpeedFilip Zobrazit příspěvek
    Jedna tema ktora sa tyka mysi tu uz je , ale pripojim sa aj ja. Teraz mi po stole beha CANYON za 200.
    Predtym cinsky bezdrat P-active ale pokazilo sa mi scrollovacie koliesko . Na tu mys budem dlho spominat, bola to dobra mys, cest jej pamiatke.
    určitě by jí byli líp,kdyby jsi ji spálil a popel roztrousil nad elektroworldem tak by si to přála

Nováček Avatar uživatele Butcher
    Registrace
    May 2006

To já vlastním Microsoft Wheel Mouse Optical už několik let. Bohužel už jí povoluje kolečko, a tak si budu muset pořídit novou krysu. Tentokrát ale do ní vrazim asi větší obnos

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední