Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TZ: GIGABYTE uvádí nové herní základní desky AORUS

GIGABYTE (153)|5.1.2017 16:02
Přináší do vašeho počítače další možnosti přizpůsobení
05.1.2017

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 5. ledna 2017 – Společnost GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd, přední výrobce základních desek a grafických karet, dnes s hrdostí představila svou novou řadu herních základních desek AORUS, které podporují procesory Intel® Core™ šesté a sedmé generace. Tyto základní desky navržené pro nadšence umožňují přizpůsobení a personalizaci pomocí unikátních funkcí, jako je podpora kapalinového chlazení, plně nastavitelné RGB LED, stejně jako nové vylepšené inteligentní řízení otáček ventilátorů pečlivě začleněných do této platformy, což poskytne hráčům větší kontrolu, stejně jako schopnost sebevyjádření.

[ATTACH=CONFIG]31672[/ATTACH]

Během několika posledních let se hráči zaměřovali na přizpůsobování svých počítačů a herní základní desky AORUS tuto myšlenku ztělesňují. AORUS je prémiová herní značka zaměřená na přizpůsobení a personalizaci pro všechny uživatele, především však pro hráče. Ať už jde o nadšence, náročné uživatele nebo příležitostné hráče, základní deska AORUS je skvělou volbou pro všechny z nich.

„Personalizace a přizpůsobení je něco, co víme, že naši zákazníci chtějí. Je to patrné například i u vše case modů využívajících základní desky GIGABYTE,“ řekl Henry Kao, viceprezident společnosti GIGABYTE Motherboard Business Unit. „Díky tomu mohou uživatelé zůstat věrní nejen GIGABYTE, ale také značce AORUS. To je důvodem, proč se neustále snažíme vyrábět produkty, které posouvají trh dopředu a uspokojují poptávku spotřebitelů.“

[ATTACH=CONFIG]31673[/ATTACH]

Základní desky poháněné 7. generací procesorů Intel® Core™
Herní základní desky AORUS plně podporují nové procesory Intel Core sedmé generace a jsou také kompatibilní s předchozí šestou generací procesorů Intel Core. Díky platformě 7. generace nabídnou herní základní desky AORUS vyšší výkon, bohatší a působivější zážitky a univerzální a rychlá rozhraní.

G-Chill a G-Frost – Chlad z nitra
Výhradně základní desky GIGABYTE Z270X-Gaming 9 a Z270X-Gaming 8 jsou vybaveny integrovanými bloky pro vodní chlazení. Tyto vodní bloky, G-Chill a G-Frost od Bitspower a EK Waterblocks podporují jak pasivní, tak aktivní chlazení. Tyto herní základní desky AORUS jsou připraveny pro hráče, kteří s nimi mohou posunou výkonnostní hranice, zejména při přetaktování.

[ATTACH=CONFIG]31674[/ATTACH]

RGB Fusion – Osvětlení vaší sestavy způsobem, jak budete chtít
Vyjádřete svůj styl díky AORUS RGB Fusion, zcela přepracovanému systému osvětlení, které uživatelům umožňuje přizpůsobit osvětlení jejich sestavy způsobem, jakým budou chtít. Díky podpoře RGBW LED pásků, dávají herní základní desky AORUS na výběr mezi miliony barev a kombinací, což udělá každou sestavu stejně unikátní, jako je její vlastník. Kromě toho mohou uživatelé díky podpoře bílých LED u LED headerů na svých deskách upravovat více oddílů a zón, čímž učiní svůj počítač ještě osobitějším. Vybrané modely mají dokonce Accent LED překrytí, které může být zaměněno na základě osobních preferencí.

[ATTACH=CONFIG]31675[/ATTACH]

Smart Fan 5 – Chytrý způsob, jak regulovat otáčky ventilátorů
Proudění vzduchu je jeden z nejdůležitějších prvků libovolného počítače. Díky Smart Fan 5 budou mít uživatelé a hráči nad ventilátory ve své počítačové sestavě plnou kontrolu. S kompletně všemi headery pro ventilátory chovajícími se jako hybridní headery již nebudou kutilové zmatení z toho, co který header dělá, protože všechny dokážou automaticky zjistit, jaký typ zařízení je připojen. Pro další podporu různých možností chlazení mají uživatelé nyní k dispozici specifické headery pro ventilátory s podporou proudu proudů až 2 A pro větší, výkonově náročné ventilátory či čerpadla.

Vzhledem k omezenému prostoru uvnitř skříně využívá AORUS Smart Fan 5 výhod svého výkonného softwaru, který uživateli umožňuje nastavit závislost rychlosti otáček ventilátorů na zdrojích tepla jinak, než je tomu u nastavení od výroby. Díky zaměnitelným teplotním senzorům může být chlazení hračkou. Vybrané základní desky nabízí další dva termistory, aby zůstaly i ostatní komponenty v počítači studené.

[ATTACH=CONFIG]31676[/ATTACH]

Herní základní desky AORUS budou představeny na veletrhu CES 2017. Pro více informací o tom, jaké další skvělé vlastnosti tyto desky uživatelům nabídnou, sledujte GIGABYTE na sociálních sítích.

Více se dozvíte a nejaktuálnější informace najdete v našem tiskovém středisku.

Více informací o AORUS:
http://www.gigabyte.com/mb/aorus
mb-new-0105-1.jpg mb-new-0105-2.jpg mb-new-0105-3.jpg mb-new-0105-4.jpg mb-new-0105-5.jpg