Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TZ: GIGABYTE se zaměřuje na budoucnost a demonstruje nové a inovativní technologie

GIGABYTE (153)|5.1.2017 16:10
[ATTACH=CONFIG]31677[/ATTACH]

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 4. ledna 2017 – Společnost GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd, přední výrobce základních desek a grafických karet, odstartuje veletrh CES 2017 velkým třeskem, a to podrobnostmi nabitou tiskovou konferencí, která ukáže řešení celé řady různých trhů a partnerů. GIGABYTE ukáže jejich produkty, které mění svět a oni pak demonstrují technologie, které vyvinuli a inovovali. Účastníci na veletrhu CES 2017 uvidí, že GIGABYTE dodává na různé trhy řešení od VR hraní, extrémního kapalinového chlazení až po průmyslové počítače a samozřejmě i počítače pro běžné spotřebitele. Přítomni budou i partneři v oboru, jako je Intel, Enermax, HyperX a Oculus, kteří budou předvádět své nejnovější technologie.

Již před začátkem veletrhu CES 2017 4. ledna odstartuje GIGABYTE svou výstavu v prostorech Palace Ballroom v Caesar Palace. Palace Ballroom je místnost s rozlohou 20 000 čtverečních metrů, která bude vyplněna nově uvedenými základními deskami AORUS 200, notebooky AORUS, grafickými kartami GIGABYTE a case mody ze soutěže Mod2Win. V soutěži Mod2Win se utkalo více než 5 000 modderů o první místo a v součtu o 10 000 $. Na prvním místě se umístil a 5 000 $ včetně cesty na CES 2017 zdarma sponzorované společností GIGABYTE získal casemodder Boloisbolo.

Kromě těchto produktů a počítačového moddingu šel GIGABYTE do krajnosti a vytvořil pro návštěvníky zážitkové zóny, aby viděli, jaké další aplikace GIGABYTE byly v zákulisí používány.

Odhalení řady herních desek AORUS
GIGABYTE na tiskové konferenci představí své nejnovější herní základní desky AUROS. Některé z těchto desek, konkrétně Z270X-Gaming 9 a Z270X-Gaming 8, jsou vybaveny vodními bloky navrženými světově proslulými výrobci kapalinového chlazení EK Waterblocks a Bitspower. Herní řada AORUS je zaměřena na personalizaci a možnost přizpůsobení; tyto jedinečné vlastnosti jsou prezentovány použitím RGB LED přes RGB Fusion a chytrou regulací otáček ventilátoru pomocí aplikace Smart Fan 5. Herní desky GIGABYTE AORUS byly stvořeny pro hráče a nadšence, kteří hledají řešení, jenž bude vyhovovat jejich potřebám.

Hraní a zážitky ve virtuální realitě
Díky partnerům, jako je AVA Direct, Brainstorm, CUK, CyberPowerPC, CyberTronPC a Origin PC spravujících VR zónu si mohou návštěvníci vychutnat skutečné VR hraní při pohledu do brýlí Oculus Rift. Red Pill a Rock Band, tvůrci VR obsahu, jsou přítomni také, aby účastníkům ukázali, jak je jejich svět vytvořen. GIGABYTE implementoval technologie, jako je USB DAC-UP 2, USB porty, které mají nastavitelné napětí, aby zajistil, bezproblémový chod VR a hraní ve VR.

Vestavěná řešení pro IoT
Další partneři, jako je Virtual PCs, Hunter Engineering, Suitable Technologies, Next Computing, Newtek, InStore Screen a Video Ray z průmyslového trhu vyniknou svou prezentací jakožto komunita, která hledá více než jen tradiční využití základní desky. S maličkými deskami typu Mini-ITX nebo BRIX jsou tito partneři schopni vytvořit řešení, které podnítí lidi na celém světě dělat neuvěřitelné věci. Od vytvoření mnohem interaktivnější komunikace pro vzdálené uživatele po údržbu automobilu jednoduchou 10s jízdou nebo dokonce řešení, jak sám sebe dostat na zelenou. Tato zařízení posouvají hranice toho, co si uživatelé mysleli, že se dá se základními deskami GIGABYTE dělat.

"Společnost GIGABYTE bude vždy v oblasti technologií vždy v popředí, protože chceme světu ukázat, na čem jsme pracovali a s kým jsme na tom pracovali," řekl Henry Kao, viceprezident GIGABYTE Motherboard Business Unit. "Sdílením záře reflektorů s našimi partnery budeme moci podporovat více inovací, větší využití základních desek GIGABYTE a pomáhat utvářet technologie, které v budoucnu přijdou."
mb-new-0104-1.jpg