Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Vysoke teploty CPU...

7.1.2017 11:38
The JackalZdravim,pani...mam takyto problem:teplota CPU pri hrani hier sa mi splha k 80 stupnom a nasledne mi vypne PC,aby som neupiekol procesor.Problem nastal nedavno.Je mozne,ze mam zle nainstalovany chladic od zaciatku.Presnejsie povedane zapojenie ventilatorov.Chladic je osadeny dobre a aj pastu na procesore som dal novu.Parametre:AMD FX-Series X8 FX 8350 BE 4,00 GHz CPU CHLADIČ:NOCTUA NH-U12P SE2 MB:Gigabyte GA-990FXA-UD3.Nejaka rada?Dikicko.
7.1.2017 02:21
The JackalCi do zlej sekcie som to dal?Staci napisat a dam kde to patri....ozaj neviem...
7.1.2017 05:21
Fox_25Ten bílí ventilátor co je dole, u grafické karty máš takhle celou dobu? Pokud ano, tak je to odpověď na vysoké teploty, větrák nahoře nemá příliš velkou šanci "odsáváním" uchladit toto CPU.
8.1.2017 08:22
The JackalMyslis ktory ventilator?Na chladici ci na skrini vzadu?Mam este jeden na vrchu skrini.....ktory teda zrusit?Este mam jeden ventilator na prednej strane skrine...
8.1.2017 02:46
The JackalTaaak a konecne som to vyriesil....teplota zatial ok len neviem ako dlho mam nechat spusteny test stability?
8.1.2017 03:52
Fox_25A co s tím teda bylo?
8.1.2017 03:59
The JackalNa procesore som nechal len jeden fan zo spodu nasava a druhy som dal do predu skrine.Takze dva mi fukaju do skrine a dva odsavaju.Dikes za radu