reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problémy s epson stylus

Beasty (2)|7.9.2007 19:15
Nemá někdo podobnou zkušenost? Zařízení Epson Stylus CX3650 mi přišlo ze záruční opravy. Vyměnili celý vnitřek. Test: jedna kopie....když mi tiskárna tiskla, tak jsem to zrušil, protože mi to stačilo jako důkaz a od té doby mi skáče kontrolka error a vlastně i všechny ostatrní:-( nefunguje ani tisk v PC a ani kopírování, můžu pouze skenovat a ukládat do PC, nelze ani vyměnit cartridge....? nelze zařízení nějak resetovat?děkuji
Petr S. (1220)|8.9.2007 08:56
Viděl bych to na další reklamaci...
jacknyb (4)|23.2.2010 19:05
Zdravím, rád bych se také zeptal na podobný problém co zde již bylo popsáno Epson Stylus CX3650. Zapnul jsem tiskárnu a z ničeho nic, anichž bych tam zasílal něco z PC,chtěl jsem pouze kopírovat, tak se mě rozblikaly všechny kontrolky na panelu + kontrolka error E na display. Tiskárna na nic nereaguje ..... (pouze na zapnutí a vyp.)

V návodu jsem se dozvěděl, že je možné při zapnutí držet stisknuté tl. zapnutí a symbol kapky ....asi vstup do servis. módu nebo něco takového. Bohužel ani tato rada nepomohla ...
Snad by někdo měl podobnou zkušenost a možnost řešení. Tiskárna již není v záruce. Jinak tiskárna před touto nehodou pracovala naprosto ok.