Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zasekávání obrazu při přehrávání video NVIDIA

Alien123456 (2)|2.4.2017 22:42
Řeším problém po výměna grafické karty ATI za NVIDIA. Při výměna za kartu NVIDIA GTX960 poslední ovladače z webu výrobce a vždy při přehrávání YT nebo STREAM se mi v každém prohlížeči obraz zubuje viz příloha. Vyzkoušel jsem i vypnout HW akceleraci, ale problém stále pořád. Jako by se špatně vykresloval obrázek přes obrázek. OS je čistě nainstalovaný problém je totožný. Kartu GTX960 jsem vyzkoušel vyměnit za GTX 1050 a problém je občas u některého videa také pozorovatelný. Nějaké vodítko po čem jít ?
20170223_095859.jpg
Fox_25 (613)|3.4.2017 00:35
To vypadá jako problém vertikální synchronizace, je "rozpůlený" celý obraz videa, pod W7 nejde u 2D(bez aero) prostředí zapnout byť u WXP to šlo. Zkus zapnout aero(motivy prostředí aero), mělo by to být potom ok. HW akcelerací jsi myslel tu ve flashi?
Alien123456 (2)|3.4.2017 19:20
[QUOTE=Fox_25;588892]To vypadá jako problém vertikální synchronizace, je "rozpůlený" celý obraz videa, pod W7 nejde u 2D(bez aero) prostředí zapnout byť u WXP to šlo. Zkus zapnout aero(motivy prostředí aero), mělo by to být potom ok. HW akcelerací jsi myslel tu ve flashi?[/QUOTE]

Vyzkoušeno a zatím se přehrávání zda v pořádku. Uvidíme po delší době. Každopádně zatím děkuji