Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Xbox X vs PC

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jun 2015

Grafika her na konzolích je někde pod úrovní středních detailů na pc. Pc od Donalda Ti rozjede každou hru na vysoké detaily.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2017

Jenže díval ses na ten Xbox X? Prý aby se mi vyrovnal pc tak musí stát kolem 30 000

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2015

Sice nie som velky fanusik AMD ale Donald to poskladal dobre, Xbox X nema sancu na PC vseobecne a teda ani na tento, ak si dobre pametam (ak nie tak ma opravte) Xbox X by mal mat vykon niekde na urovni 5TFLOP pricom GT1060 to v pohode prekona. za mna jednoznacne PC.

Nováček
    Registrace
    Oct 2017

¨No já nevím,že by počítač za 20 000 překonal xbox X a když tak dávejte sem nejaký počítače co to překonaj tady mrtvo tak to oživme
    A má 6TFLOP

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jun 2015

Xbox X má 6 TFlops kombinovaného výkonu - CPU a GPU dohromady.
    GTX 1060 má sama o sobě přes 4 TFlops.
    A porovnávat výkon skrz TFlops nejde. Existuje dalších x faktorů, které výkon ovlivňjí.
    Xbox X má grafiku pod úrovní středních detailů na pc, jediný rozdíl je, že Xbox X jede ve 4K. Což Ti může být jedno, protože nemáš 4K televizi ani monitor. A ani 4K rozmazaným texturám moc nepomůže.
    Jak je tu mrtvo? Máš tu deset názorů, a ty nejsi schopen se rozhodnout. V tomto stádiu je zbytečné Ti radit, pokud sám nevíš, jestli chceš konzoli nebo pc.

Nováček
    Registrace
    Oct 2017

No konzole je levnejší ale všichny říkají že pc je lepší a mohli byste mi doporučit sestavu která frčí a nebo si mám spíše počkat na nový kompomenty?

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jun 2015

Donald Ti tu už sestavu posílal...

Nováček
    Registrace
    Oct 2017

Takže tadyta dobře a nemám si radši počkat?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. domácí síť PC-Xbox
    Od petrik1472 v sekci Sítě
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 24-03-2010, 14:52