Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 26 z 26

Téma: PC pro hraní her v ceně nad 30 000 Kč

Starousedlík SHW Avatar uživatele Donald64
    Registrace
    Sep 2012

Osobně bych raději provedl Delid CPU, než kupoval Noctuu D15, udělá to mnohonásobně větší práci. Pro desktopová CPU s TDP okolo 100W ten Freezer 33 v pohodě stačí, pokud tedy nestavíš ultra tichou sestavu (nutno odladit v SF) se všemi ventilátory v case od Noctua.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jun 2015

Souhlas s Donaldem, bez delidu je příplatek na cokoliv silnějšího než Freezer 33/Fera 3 zbytečný.

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Děkuji Donalde za pomoc se sestavením pc. Pc jsem dnes objednal a v pátek bude doma. Ještě 1 ti moc děkuji že jsi mě věnoval svůj čas.

Registrace
    Sep 2012

Rádo se stalo, tak ať slouží

Mjoy

Zdravím všechny měl bych prosbu potřeboval bych poradit se sestavou do 35 000 na Pc bych chtěl mít připojené 3 monitory a budu v něm provádět práci se střihem videí renderování ale také chci aby to utáhlo i nějakou tu novější hru např. Pub G nejsem nějak náruživý hráč jsem úplný amatér co se týče sestav ideálně aby v sestavě byl započten i windows a prosklená skříň mockrát děkuji všem co poradí když budete až moc hodní popřípadě i odkaz kde nejlépe koupit ještě jednou děkuji

Registrace
    Sep 2012

Měl sis založit vlastní téma a ne se vměšovat do cizího, každopádně by výsledná sestava pro dané účely mohla vypadat takto https://www.czc.cz/bl8tlnta00gb59t70hnre5qtu1/seznam
    - Win 10 vezmi z aukra za stovku
    - Stříháš v Adobe Premiere? Pokud ne tak napiš v jakých programech děláš.

Mjoy

aha tak to se omlouvám nevěděl jsem a stříhám a pracuji v sony vegas pro 15 , adobe photoshop a adobe after effect cs6 ale nejsem kdo ví jaký přeborník

Registrace
    Sep 2012

V pořádku, jen jsem přemýšlel, zda by bylo vhodnější to postavit na Intelu nebo na Ryzenu, ale nechal bych to tak, jak jsem to navrhl. Ryzen sice nabízí větší výpočetní výkon a renderování s ním půjde rychleji, ovšem v programech se často lépe pracuje na Intelu, což právě platí pro špatně optimalizované programy od Adobe.

Sám jistě máš nějaké osobní preference a požadavky na výkon/kapacitu/výdrž/hluk některých komponent, tak to omrkni a kdyžtak není problém cokoliv poupravit.

Občasný diskutér Avatar uživatele Mi.Lek
    Registrace
    Aug 2007

Taková technická. Není v dnešní době již 16 GB RAM na střih a renderování málo? Není to kritika navrženého, je to jen dotaz.

Registrace
    Sep 2012

Na střih videa 16GB RAM stačí, problém nastane v případě, že má člověk na pozadí spoustu dalších aplikací (Photoshop, After effect) a do toho prohlížeč se spousty otevřenými záložkami, to se pak 32GB opravdu hodí, aby se člověk nemusel hlídat a pořád něco zavírat. RAM kdyžtak není problém rozšířit na 32GB, ale bral bych to jen jako případný upgrade, určitě bych kvůli tomu na ničem neubíral, což jen podtrhuje fakt, za jaké ceny se teď paměti prodávají. Tak jako tak je 16GB nejlepší kapacita cena/výkon pro editaci videa.
    Naposledy upraveno uživatelem Donald64: 18-05-2018 v 23:06

Nováček
    Registrace
    Jan 2018

Pání 30000 za počítač.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. PC pro hraní her v ceně nad 30 000 Kč
    Od CRT v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 26