reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vylomené dvířka

Neregistrovaný (0)|29.9.2007 11:56
Ahoj. tak se mi podarilo vylomit dvirka na dvd mechanice.vubec nic se tam nezlomilo, jen nejak nejsem schopen vratit dvirka do puvodni polohy. Poradi mi prosim nekdo? Diky
Pavel Boček (4169)|29.9.2007 12:06
[QUOTE=Neregistrovaný;51657]Ahoj. tak se mi podarilo vylomit dvirka na dvd mechanice.vubec nic se tam nezlomilo, jen nejak nejsem schopen vratit dvirka do puvodni polohy. Poradi mi prosim nekdo? Diky[/QUOTE]

Vylomit? To jako že si vytáhnul ten panel na dvířkách (to jak je tam kupa těch log DVD a CD etc.) ? Jestli tohle tak na to recept vlastně není, jedině to prohlídnout jak jsou kde zuby a zvrchu to tam násilím nasunout. Pokud se nepovede, použij lepidlo :p
crasher.km (919)|29.9.2007 12:38
jj to znám ...většinou pomůže otevřít mechaniku , sundat "klíňák" vrátit do původní pozice,nechat "zavřít" přez spínač tak ,aby se otočil krokovej motorek ,nasadit klíňák a hotovo ...
Cammarro (14)|1.10.2007 22:12
zase tak jednoduche to byt nemusi, zalezi na mechanice... kazda je resena uplne jinak...
pokud to budes chtit dat dohromady sam, tak nejvyssi opatrnost a predne zadnou hrubou silu...
spis by bylo lepsi, pokud si nejsi moc jisty, poprosit zkusenejsiho kamarada...
crasher.km (919)|1.10.2007 23:35
nevím kolik ty máš skušeností a nechci se hádat:D ale vím o čem mluvím ;)
Cammarro (14)|2.10.2007 12:38
"par mechanik uz jsem rozebral a slozil..." a k videni tam bylo opravdu leccos...
nerikam, ze to neni tak, jak rikas, jen poukazuju na to, ze to tak byt nutne nemusi...