Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dell Inspiron1520

Pepe von Bobr (3)|10.10.2007 20:23
Nazdar,
muzete mi prosim konstruktivne ohodnotit tento notas? Nejspis budu kupovat v UK. Jsem rozhodnutej si priplatit za kvalitu a rad bych aby mi masinka nejakej patek vydrzela. Klidne navrhnete alternativu. Diky



BASE Intel® Core™ 2 Duo T7300 Processor (2.0GHz,800MHz,4MB L2 cache
OPERATING SYSTEM Genuine Windows® XP Professional - English
COLOUR CHOICE Jet Black Colour with Matte Finish without camera
LCD 15.4" Widescreen WXGA+ (1440x900) TFT Display with TrueLife™
MEMORY 2048MB 667MHz Dual Channel DDR2 SDRAM [2x1024] - XP Only
HARD DRIVE 160GB (7200RPM) SATA Hard Drive
GRAPHICS CARD nVidia® GeForce™ Go 8600M GT with 256MB DDR2 dedicated graphic memory
OPTICAL DRIVE Fixed Internal 8X DVD+/-RW Drive including Software
PRIMARY BATTERY Primary 9-cell Lithium-Ion Battery (85 WHr)
CARRY CASES No Carry Case
WIRELESS CONNECTIVITY Intel® Next-Gen Wireless-N Mini-Card - Europe
SOUND SOFTWARE Integrated Sound Blaster® Audigy® ADVANCED HD™ Audio- Trial Version
MICROSOFT SOFTWARE Microsoft® Works 8.0 - English
Services & Software
HARDWARE SUPPORT 1 Year Base Warranty - Collect & Return
SECURITY SOFTWARE No Security/Anti-Virus Protection - English
ICEBOSS (3435)|11.10.2007 11:19
s timhle displejem pry obcas byly problemy, zkusil bych rovnou ten 1680x1050, pismo nastavic kdyztak na 120dpi a v pohode.

jinak ta zaruka je nejaka divna, mel by tam byt next business day, apon 2 roky. jinak je to OK.
Pepe von Bobr (3)|12.10.2007 16:22
[QUOTE=ICEBOSS;53847]s timhle displejem pry obcas byly problemy, zkusil bych rovnou ten 1680x1050, pismo nastavic kdyztak na 120dpi a v pohode.

jinak ta zaruka je nejaka divna, mel by tam byt next business day, apon 2 roky. jinak je to OK.[/QUOTE]

No, ja to vybiral na britskym Dellu a proto i ta zaruka a monitor. Btw. co s nim bylo za problemy? Oproti Cecham je ta sestava o dost lacinejsi. Kdyz teda do toho nepocitam tu zaruku, ktera je CR automaticky. Tady je treba za to priplatit. Jenze nechci Visty, coz doma nejde. A pokud to preinstaluju, tak asi ztratim zaruku? Musim si jeste procist podminky.
Je na trhu neco podobnyho? Koukam, ale zatim jsem nic nenasel. Dik
ICEBOSS (3435)|12.10.2007 16:27
Pry byly nektere kusy "zrnite".
Preinstalovanim woken zaruku urcite neztratis.


jestli nechces nbd zaruku, tak jeste mrkni na ibm r61
Pepe von Bobr (3)|12.10.2007 18:01
Holt, je to tezky a narocny projit si nabidky vyrobcu, porovnat parametry a pak videt cenu. Bud se uskrovnit nebo jit krast :-) Jo, IBM nebo Lenovo jsou pekny taky, ale tu masinu jak od Dellu mi daj za podstatne vice. Maji sice v tej cene i zaruku a vychytavky jako ctecku prstu, asi o neco lepsi monitory, ale nejsem ochoten dat za notas vice nez 40 kapriku +/- bagr. A i to je dost. Kazdopadne koukam na IBM (Lenovo), Dell... Mam na to jeste tak 2/3 tydny.

Co ma Dell za sasi? Je to plast nebo kov?
ICEBOSS (3435)|22.10.2007 13:57
plast, ale slusnej...