reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

5.1 repro, zadní wireless

Encore1106 (424)|4.9.2007 18:54
Zdravim,
teď jsem si pořídil LCD TV Sony Bravia KLD-32V2500. V bližší době bych k ní rád dokoupil DVD přehrávač a 5.1 reprosoustavu.

Podmínkou pro repro je, aby k zadním satelitům nevedly žádné kabely (kromě napájecího). Přední repro může na nějakém kabílku být. Důvodem je podlaha, pod kterou se nedá nic dát a pod lišty se také nic neschová. Po stěnách také tahat nic nechci, takže zbývá nějaké wireless řešení. Máte nějaké zkušenosti, rady, tipy na/k bezdrátovým repro soustavám?

Děkuji
...No...Name... (586)|4.9.2007 20:10
Takže dvd a repro budeš kupovat zvlášť,jestli sem to dobře pochopil...No,jestli ti repra maj bejt aktivní tak jediný co sem našel je [odkaz, pro zobrazení se přihlaste],jak sem si tak je to připojený přes obyčejný jacky takže jedinej kabel by byl napájení repra.Ale mluvím zatím jen o možnosti aktivních reproduktorů...
aldafallout (194)|10.9.2007 14:55
Muzu doporucit tyto: Logitech Z-5450 Wireless Digital THX
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Koupil si je bratr. Velmi dobrý zvuk, ale jsou pomerne drahe.
...No...Name... (586)|10.9.2007 18:03
a nebo se dá taky něco postavit...Pokud je problem ještě aktuální
Encore1106 (424)|13.9.2007 14:54
[quote=aldafallout;48440]Muzu doporucit tyto: Logitech Z-5450 Wireless Digital THX
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Koupil si je bratr. Velmi dobrý zvuk, ale jsou pomerne drahe.[/quote]
Na tyhle jsem taky koukal. Zajímalo by mě, jak jsou řešené ty zadní bedničky. Zdali mají každá z nich příjmač + kabel do zásuvky, nebo jestli jsou ty zadní připojené k nějakému příjmači, ze kterého jsou i napájeny (jako je tomu u GigaWorks).
Díky

BTW: Jaký je rozdál mezi aktivníma a pasivníma soustavama?
...No...Name... (586)|13.9.2007 16:59
Aktivní jsou ty co v sobě maji zesilovač.Takže to jsou všechny repra k počítačum a podobně...Pasivní jsou bez zesilovače kterej si pak musíš koupit zvlášť...Každý má svoje plus i mínus...