reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grafické karty - diskuze

Pavel Boček (4169)|31.1.2008 09:19
Případá mi vhodné nechat tu nějakou obecnou diskuzi o grafických kartách. Může se tu např. zařadit pokec o starších kartách, nějaké postřehy, dotazy, kvůli kterým je zbytečné zakládat další vlákno apod., prostě aby se to někam vecpalo a nebylatu spousta vláken o ničem :) Ale čistě zase jen o kartách, čili nic, co by spadalo pod skládku ;)

________________________________________________

[quote=Nihilathor;85887]JJ Pavle mas recht, ja si to uplne popletl. Tahle karta byla opravdu vykonna a ja jsem se ji chtel zbavit jen diky jedne smutne veci a to je to, ze nepodporuje SM 3.0, coz veskere nove hry na UT3 enginu vyzaduji a i jine hry s jinymi enginy, takze asi tak :) jinak ta karta by i ted rozhybala spoustu new her ve slusne vizualni kvalite, ale chybejici podpora SM 3.0 je dost jakoze na p**u :D Ale jsem i presvedcenej, ze opravdu narocne tituly poslednich mesicu by uz asi opravdu nedavala moc dobre, jelikoz jsem mel X1950 Pro 512MB a ta uz taky mela krapet problemy a to je prece jen vykonove znatelne vyse nez X800 GTO2. Hoj[/quote]

Já na ní odehrál Crysis...první polovina je zdá se lépe optimalizovaná, protože mi to šlo hrát na vysoké detaily (1024x768); sice nic moc FPS, ale šlo to. V druhé polovině jsem musel dát textury na střední...jinak se SM 2.0 jsem měl problém jen jednou, při recenzování MOHA...musel jsem si vypůjčit GF 6600 GT :)
Smeli (2302)|31.1.2008 09:51
Podle mě zbytečné vlákno nabádající k flamování a OT, nechám aby se vyjádřili i ostatní ale podle mě nejkratší cesta jak se dostat na skládku... :runaway
mech13 (5526)|31.1.2008 10:10
na druhou starnu lepsi mit to vsechno pohromade nez rozhazeny po celym foru... vem si jaky tu je poradek po tom co se zavedl OT koutek:D

nechal bych tomu chvili volny prubeh a pak teprve resil co s tim
P@pi (1519)|31.1.2008 10:46
Nevím, na jednu stranu bysme to mohli udělat s každýmn tématem a za chvíli by tu nic nezbylo než několik hlavních vláken. Na stranu druhou by tu nebyl třikrát po sobě dotaz ne nejvýhodnější GK. Ale je otázka, zda by to vůbec využívali :).

EDIT: Abysme si jen nepřidali práci.
Pavel Boček (4169)|1.2.2008 10:51
No na zbývajících velkých HW fórech takové diskuse jsou v každém větším tématu a skutečně tam není tolik stupidních dotazů na to samé. A navíc, kde jinde volně diskutovat, ale přitom stále k tématu ? Někomu se to může hodit, ale na skládce by rady v těch 150 stranách nebo kolik to má nikdo nehledal.
s.skull (198)|1.2.2008 17:07
skládka je opravdu out. tady by to bylo lepší - pokud by to nekladlo příliš vysoké nároky na údržbu (což předem odhadnout nelze). Tkže na zkoušku jsem určitě pro.