Fractal Design uvádí skříň Arc Midi R2

Fractal Design uvádí skříň Arc Midi R2
, , aktualita
Společnost Fractal Design si připravila další počítačovou skříň, která tentokrát patří do rodiny Arc. Jedná se o model Arc Midi R2 vybavený třemi ventilátory Silent Series R2 a také tu je možnost instalovat vodní chladiče s mohutnými radiátory....
K oblíbeným
reklama
Společnost Fractal Design si připravila další počítačovou skříň, která tentokrát patří do rodiny Arc. Jedná se o model Arc Midi R2 vybavený třemi ventilátory Silent Series R2 a také tu je možnost instalovat vodní chladiče s mohutnými radiátory. Sama skříň přitom spadá do formátu Middle Tower.

Arc Midi R2 je na rozdíl od skříní řady Define více zaměřen na výkon chlazení než na tichý provoz, což ukazuje už svým zpracováním předního panelu. Určen je pro základní desky ATX, Micro ATX či Mini ITX, vybaven 7+1 záslepkami pro karty a dále dvěma pozicemi pro mechaniky, osmi pro pevné disky či SSD a dvěma dalšími vyhrazenými pro SSD.

Co se týče prostoru pro komponenty, pak v této skříni s rozměry 230 x 611 x 560 mm a hmotnosti 10,7 kg, což je na Middle Tower rozhodně nadprůměrné, můžeme provozovat až 170 mm hluboký zdroj (bez využití spodního ventilátoru až 270 mm). Grafické karty mohou být dlouhé až 290 mm s nasazenou vrchní diskovou šachtou a 430 mm bez ní a konečně procesorové chladiče mohou mít výšku maximálně 170 mm.

Všechny dodávané ventilátory jsou 140mm s otáčkami 1000 RPM (vepředu, nahoře, vzadu), které můžeme snížit pomocí integrovaného regulátoru, či spíše přepínače mezi 12, 7 a 5 V. Dále tu jsou další tři ventilátorové pozice a místo pro až 240mm radiátor (tenký i tlustý) vepředu či nahoře a malé 120mm radiátory můžeme namontovat také dolů a dozadu. V tomto ohledu jsou tedy možnosti Arc Midi R2 velmi podobné jako u recenzované Define XL R2.

Cena skříně byla stanovena na 90 euro.

Zdroj: TZ Fractal Design
reklama
Nejnovější články
Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere
Společnost Nvidia nedávno představila nové karty CMP pro těžbu kryptoměn. Jak se zjistilo, dva nejslabší modely budou ještě na architektuře Turing. Nyní už víme, že na Ampere bude založena jen nejsilnější verze.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala