www.svethardware.cz
>
>
>
>

Freecom uvedl na trh flash disky DataBar

Freecom uvedl na trh flash disky DataBar
, , aktualita
Společnost Freecom si pro nás připravila nové flash disky bez krytek USB konektorů, které tak nebudeme ztrácet. Jedná se o malé modely s rozměry 55 x 20 x 9,5 mm a hmotností 7 gramů, které využívají rozhraní USB 2.0. Jejich vzhled mají na...
K oblíbeným
reklama
Společnost Freecom si pro nás připravila nové flash disky bez krytek USB konektorů, které tak nebudeme ztrácet. Jedná se o malé modely s rozměry 55 x 20 x 9,5 mm a hmotností 7 gramů, které využívají rozhraní USB 2.0. Jejich vzhled mají na svědomí "industriální designéři" Niels in vorm a EigenID.

Disky jsou vyrobeny z hliníku a využívají obvyklý mechanismus s vysunovacím USB konektorem. Mají tedy zaujmout především tímto a také svým vzhledem.

Prodávat se budou v 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB a 64GB kapacitě se záruční lhůtou 2 roky a jejich cena začne na 4,25 euro.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Google Stadia je tu, máme zde nadšení i zklamání Google Stadia je tu, máme zde nadšení i zklamání
Očekávaná streamovací herní platforma Google Stadia je konečně zde. Na internetu se už objevují první zkušenosti a jak se dalo čekat, najdeme zde pozitivní překvapení i negativní komentáře na chybějící vlastnosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Asus uvedl PCE-AX3000, PCIe Wi-Fi síťovku s 3000 Mbps Asus uvedl PCE-AX3000, PCIe Wi-Fi síťovku s 3000 Mbps
Pokud chcete, aby váš desktop využíval nejrychlejší Wi-Fi 6 (802.11ax), budete muset patrně sáhnout po adekvátní síťové kartě. Takovou představuje společnost Asus. Její model PCE-AX3000 Wi-Fi 6 podporuje s rychlostí až 3 Gbps.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Ryzen 9 3950X na levných a drahých deskách: jaký mají vliv na výkon? Ryzen 9 3950X na levných a drahých deskách: jaký mají vliv na výkon?
Server TechSpot provedl test s procesorem Ryzen 9 3950X, který byl otestován na různých deskách s čipsety X570 a především pak s B450. Ty můžeme brát jako minimum pro takový procesor, ale to ovlivní jeho výkon? 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valve chystá nový Half-Life, odhalí jej ve čtvrtek Valve chystá nový Half-Life, odhalí jej ve čtvrtek
Mnozí už ani nedoufali, že by společnost Valve vyslyšela prosby a nářky volající po pokračování série Half-Life. Nyní ale mohou zase trnout nad tím, co se z této nadlouho přerušené série stane.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře