www.svethardware.cz
>
>
>
>

FSP má nové přírůstky do zdrojové série Aurum 92+

FSP má nové přírůstky do zdrojové série Aurum 92+
, , aktualita
Nové počítačové zdroje si připravila také společnost Fortron. Ta pod značkou FSP připravila zajímavou nabídku pro uživatele, kteří mají zájem o ještě rozumně výkonné zdroje pro relativně normální sestavy (tedy žádné kilowatty, apod.), ale...
K oblíbeným
reklama
Nové počítačové zdroje si připravila také společnost Fortron. Ta pod značkou FSP připravila zajímavou nabídku pro uživatele, kteří mají zájem o ještě rozumně výkonné zdroje pro relativně normální sestavy (tedy žádné kilowatty, apod.), ale zároveň chtějí co nejvyšší efektivitu.

To jim nové modely Aurum 92+ v podstatě splňují, protože jde o 550W a 650W modely PT-550M a PT-650M s certifikací 80 Plus Platinum. Oba využívají čip FSPMIA-IC, který se stará o regulaci napětí i funkce ochrany a k tomu mají v nabídce také čtyři +12V větve. Ty v obou případech mají maximum 18 A, ovšem jde také o maximální kombinovaný výkon, který je u 650W verze samozřejmě vyšší.

Dále výrobce mluví o technologii HybridSynergy, která umožní rozložit zátěž rovnoměrně mezi všechny čtyři hlavní větve. V nabídce je také modulární kabeláž, ovšem to hlavní, čili 24pinový ATX, 8pinový EPS a PCIe jsou připájeny napevno, což je celkem logické. Modulární jsou kabely s konektory SATA a Peripheral Power. Oba zdroje se mají dostat na trh někdy v únoru.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů