reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Fujitsu nabídne nové všestranné servery Primergy

, , aktualita
Fujitsu nabídne nové všestranné servery Primergy
Společnost Fujitsu si připravila všestranné servery Primergy CX122 S1, které mají poskytnout maximální všestrannost a přitom finanční úspory, energetickou účinnost, vysokou výpočetní hustotu, a tím i úsporu místa. Krom toho začne firma nabízet...
Fujitsu nabídne nové všestranné servery Primergy
Společnost Fujitsu si připravila všestranné servery Primergy CX122 S1, které mají poskytnout maximální všestrannost a přitom finanční úspory, energetickou účinnost, vysokou výpočetní hustotu, a tím i úsporu místa. Krom toho začne firma nabízet službu Primergy CX1000 Efficiency Assessment Service, která využívá simulační software k získání cenných kvalitativních informací o tom, zda se vyplatí nasadit serverovou platformu Primergy CX1000 v zákazníkově datovém centru. Služba je již dostupná v regionu EMEA.Samotné servery Primergy CX122 S1 jsou u partnerů Fujitsu k dispozici již od konce listopadu s tříletou zárukou (po registraci doživotní), přičemž v nabídce firmy zůstávají i starší modely CX120 S1. Jeden serverový uzel nabídne až 144 GB paměti, výběr procesorů řad Xeon 5500 a 5600, jeden PCIe x16 pro síťové řadiče (dvouportový 10Gbit, čtyřportový 1Gbit, dvouportový CNA konvergovaný síťový adaptér nebo řadič Infiniband HCA 2× 40 Gb).

Platforma Primergy CX1000 dovoluje v jedné serverové skříni díky chlazení Cool-Central využít až 38 serverových uzlů a má poskytnout asi 20% úsporu nákladů na napájení a chlazení.

Zdroj: Fujitsu
reklama
reklama
reklama