Fujitsu připravuje dva nové, tenké notebooky

Fujitsu připravuje dva nové, tenké notebooky
, , aktualita
Dvojici nových, ultratenkých laptopů připravuje známá společnost Fujitsu. Oba modely mají displej s úhlopříčkou 13,3“ a jsou postaveny na platformě Intel Huron River. Notebooky nesou označení LifeBook SH54/E a SH76/E. Fujitsu LifeBook SH54/E...
reklama
Dvojici nových, ultratenkých laptopů připravuje známá společnost Fujitsu. Oba modely mají displej s úhlopříčkou 13,3“ a jsou postaveny na platformě Intel Huron River. Notebooky nesou označení LifeBook SH54/E a SH76/E.Fujitsu LifeBook SH54/E a SH76/E nabídnou, mimo jiné, optickou mechaniku (DVD vypalovačku) i přesto, že se jedná o ultratenké modely. Jejich tloušťka je 24 mm (23,2 mm v případě SH76/E). 13,3“ displej má v obou případech rozlišení 1366 x 768 pixelů a LED podsvícení. Jako procesory zde nalezneme modely Intel Core druhé generace. O zobrazení se postará integrovaný čip Intel HD 3000. Operační paměť má velikost 4 GB. Dále bude k dispozici WiFi, Gigabitový Ethernet, ExpressCard slot, webová kamera s rozlišením 0,3 MPix, slot na SD karty, jeden port USB 3.0 nebo ScrollWheel (kulatá ploška vedle touchpadu). Baterie by měla udržet přístroj při životě až třináct hodin.LifeBook SH54/E dostal procesore Core i3-2330M a pevný disk s kapacitou 640 GB. SH76/E má Core i5-2520M a SSD s kapacitou 128 GB. Oba laptopy se objeví na trhu koncem října.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony
V několika evropských zemích se vybírání daní kontroluje účtenkovými loteriemi včetně té naší. Řekové si ale na vybraná podnikání jako jsou turistické lodě posvítili i jinak. Vydávání a přiznávání účtenek totiž budou sledovat pomocí dronů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků
NVIDIA v poslední době nesbírala velké pochvaly od analytiků. Ovšem i mezi nimi se samozřejmě najdou různé názory a ty pozitivní přicházejí z Bank of America. Doporučení investovat se také objevila ve spojitosti s AMD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu
Overclocker Der8auer se odhodlal k netradičnímu pokusu o přetaktování grafické karty, a to modelu GeForce GTX 2080 s využitím suchého ledu. Co tento pokus přinesl, na to se můžeme nyní podívat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Chrome 69: čelní útok na naše soukromí? Chrome 69: čelní útok na naše soukromí?
Google před verzí Chrome 69 nabídl ve svém prohlížeči volitelnou možnost přihlásit se k příslušnému účtu, aby bylo možné synchronizovat třeba záložky mezi různými zařízeními. S verzí 69 se ale způsob přihlašování mění. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu
Japonská JAXA v poslední době neměla moc štěstí, ale na svou sondu Hayabusa-2 zatím může být pyšná. Ta už před prázdninami dostihla asteroid Ryugu a nyní na něj z výšky jen 55 metrů shodila dva roboty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek