Fujitsu připravuje dva nové, tenké notebooky

Fujitsu připravuje dva nové, tenké notebooky
, , aktualita
Dvojici nových, ultratenkých laptopů připravuje známá společnost Fujitsu. Oba modely mají displej s úhlopříčkou 13,3“ a jsou postaveny na platformě Intel Huron River. Notebooky nesou označení LifeBook SH54/E a SH76/E. Fujitsu LifeBook SH54/E...
reklama
Dvojici nových, ultratenkých laptopů připravuje známá společnost Fujitsu. Oba modely mají displej s úhlopříčkou 13,3“ a jsou postaveny na platformě Intel Huron River. Notebooky nesou označení LifeBook SH54/E a SH76/E.Fujitsu LifeBook SH54/E a SH76/E nabídnou, mimo jiné, optickou mechaniku (DVD vypalovačku) i přesto, že se jedná o ultratenké modely. Jejich tloušťka je 24 mm (23,2 mm v případě SH76/E). 13,3“ displej má v obou případech rozlišení 1366 x 768 pixelů a LED podsvícení. Jako procesory zde nalezneme modely Intel Core druhé generace. O zobrazení se postará integrovaný čip Intel HD 3000. Operační paměť má velikost 4 GB. Dále bude k dispozici WiFi, Gigabitový Ethernet, ExpressCard slot, webová kamera s rozlišením 0,3 MPix, slot na SD karty, jeden port USB 3.0 nebo ScrollWheel (kulatá ploška vedle touchpadu). Baterie by měla udržet přístroj při životě až třináct hodin.LifeBook SH54/E dostal procesore Core i3-2330M a pevný disk s kapacitou 640 GB. SH76/E má Core i5-2520M a SSD s kapacitou 128 GB. Oba laptopy se objeví na trhu koncem října.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Na dark webu jsou data 2,2 milionu platebních karet k prodeji Na dark webu jsou data 2,2 milionu platebních karet k prodeji
Velké úniky se netýkají jen samotných e-mailových účtů a hesel k nim, ale také dalších velmi “užitečných” informací, jako jsou kompletní údaje o platebních kartách. Na dark webu jsou hned tři nové databáze s nimi.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Adata přichází s TLC SSD disky SU750 Adata přichází s TLC SSD disky SU750
V nabídce SSD disků společnosti Adata se objevuje nová řada SU750 v podobě 2,5" SATA disků. Ta vychází ze stávající řady SU800. Využity jsou i nadále 3D TLC NAND čipy a kapacita může dosáhnout až 1 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Včera, aktualita, Jan Vítek