reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Fujitsu uvádí notebooky LIFEBOOK LH 772

6.5.2012, Michal Vysušil, aktualita
Fujitsu uvádí notebooky LIFEBOOK LH 772
Známý výrobce na počítačovém trhu, společnost Fujitsu, uvádí na trh nové notebooky s označením LIFEBOOK LH 772. Ty disponují třetí generací oblíbených procesorů Intel Core a vcelku povedeným designem. Laptopy jsou určeny především pro uživatele,...
Známý výrobce na počítačovém trhu, společnost Fujitsu, uvádí na trh nové notebooky s označením LIFEBOOK LH 772. Ty disponují třetí generací oblíbených procesorů Intel Core a vcelku povedeným designem. Laptopy jsou určeny především pro uživatele, kteří hledají výkonný multimediální nástroj.Notebooky hardwarově vychází z platformy Intel Chief River. Nalezneme zde výkonné procesory Intel Core i7 s čtveřicí jader. Ty navíc disponují technologií Intel Turbo Boost Technology 2.0. O zobrazení se postará grafická karta Nvidia Optimus s 2 GB VRAM. Displej má úhlopříčku 14“ a krom jemného obrazu by se měl vyznačovat i sníženou spotřebou elektrické energie. Rozlišení je standardních 1366 x 768 pixelů. O ozvučení počítačových her či filmů se postarají reproduktory Onkyo s technologií DTS UltraPC II Plus.

Novinka se na trh dostává v několika barevných provedeních. Konkrétně se jedná černou (Shiny Black), bílou (Urban White) a růžovou (Cosmos Pink). Klávesnice je provedena v moderním stylu „chiclet“. O pohodlnější psaní se postará numerický blok kláves, který není v této velikostní kategorii příliš obvyklý.

Zdroj: techPowerUp


Zprávy Google - zde můžete nastavit sledování magazínu Svět hardware.
reklama
reklama