reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Fujitsu uvádí notebooky LIFEBOOK LH 772

, , aktualita
Fujitsu uvádí notebooky LIFEBOOK LH 772
Známý výrobce na počítačovém trhu, společnost Fujitsu, uvádí na trh nové notebooky s označením LIFEBOOK LH 772. Ty disponují třetí generací oblíbených procesorů Intel Core a vcelku povedeným designem. Laptopy jsou určeny především pro uživatele,...
Fujitsu uvádí notebooky LIFEBOOK LH 772
Známý výrobce na počítačovém trhu, společnost Fujitsu, uvádí na trh nové notebooky s označením LIFEBOOK LH 772. Ty disponují třetí generací oblíbených procesorů Intel Core a vcelku povedeným designem. Laptopy jsou určeny především pro uživatele, kteří hledají výkonný multimediální nástroj.Notebooky hardwarově vychází z platformy Intel Chief River. Nalezneme zde výkonné procesory Intel Core i7 s čtveřicí jader. Ty navíc disponují technologií Intel Turbo Boost Technology 2.0. O zobrazení se postará grafická karta Nvidia Optimus s 2 GB VRAM. Displej má úhlopříčku 14“ a krom jemného obrazu by se měl vyznačovat i sníženou spotřebou elektrické energie. Rozlišení je standardních 1366 x 768 pixelů. O ozvučení počítačových her či filmů se postarají reproduktory Onkyo s technologií DTS UltraPC II Plus.

Novinka se na trh dostává v několika barevných provedeních. Konkrétně se jedná černou (Shiny Black), bílou (Urban White) a růžovou (Cosmos Pink). Klávesnice je provedena v moderním stylu „chiclet“. O pohodlnější psaní se postará numerický blok kláves, který není v této velikostní kategorii příliš obvyklý.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama