reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Fujitsu uvádí ultrabooky pro firmy

, , aktualita
Fujitsu uvádí ultrabooky pro firmy
Společnost Fujitsu ve své tiskové zprávě představila nové ultrabooky, které nabídnou technologii Intel vPro i rozhraní 4G/LTE (popřípadě 3G/UMTS) a i díky tomu míří do podnikové sféry. Uživatelům nabídne také snímač otisků, výdrž na baterie...
Fujitsu uvádí ultrabooky pro firmy
Společnost Fujitsu ve své tiskové zprávě představila nové ultrabooky, které nabídnou technologii Intel vPro i rozhraní 4G/LTE (popřípadě 3G/UMTS) a i díky tomu míří do podnikové sféry. Uživatelům nabídne také snímač otisků, výdrž na baterie po celý pracovní den, disky SSD s plným šifrováním (FDE) a také replikátor portů.

Jedná se konkrétně o Fujitsu Lifebook U772 s úhlopříčkou obrazovky 14" a také o "ekonomicky výhodný" 13,3" ultrabook LIFEBOOK UH572 v červené nebo stříbrné barvě (to platí pro oba). Model U772 má tělo tlusté pouze necelých 16 mm a hmotnost pod 1,4 kg, zatímco UH572 je i přes svou menší obrazovku těžší (1,6 kg).

Fujitsu u nich nabídne také ochranu proti krádeži Intel Anti-Theft a Absolute Computrace pro vzdálené určení polohy ztraceného nebo odcizeného zařízení a vzdálené zkopírování nebo odstranění dat. Technické podrobnosti o nich firma neprozradila, ale můžeme stejně očekávat obvyklou výbavu založenou na procesorech Intel Core třetí generace.

Ceny ultrabooků U772 začínají na 31750,- Kč bez DPH a UH572 lze pořídit od 21280,- Kč bez DPH. Objednávat můžete už nyní.

Zdroj: TZ Fujitsu
reklama
reklama
reklama