G.Skill přichází s vodními AIO chladiči ENKI

G.Skill přichází s vodními AIO chladiči ENKI
, , aktualita
Společnost G.Skill známe především jako výrobce paměťových modulů, ale v nabídce má i jiné produkty. Nyní se k nim přidávají vodní chladiče řady Enki. Ty budou k dispozici ve 240mm, 280mm i 360mm verzi.
K oblíbeným
reklama
Mnoho společností se snaží rozšířit portfolio svých výrobků, což platí i pro G.Skill. Tradiční výrobce paměťových modulů dodává i jiné komponenty, mezi nimiž jsou nyní i vodní chladiče (AIO - All-in-One). Ty nesou označení Enki a mají zajistit účinné chlazení díky kombinaci mnoha prvků. Jedním z nich je optimalizovaná teplovodivá pasta, která má zajistit lepší přenos tepla, pak to jsou také 9lopatkové ventilátory, žebrování s vysokou hustotou žeber, široké 8mm trubice i měděná destička pro lepší přenos tepla.
 
G.Skill Enki vodní chladič
 
Např. u žebrování G-Skill uvádí, že jeho 240mm a 360mm varianta má o 3-4 více příčných žeber než konkurence, u 280mm verze je to dokonce o 6 více. Nezapomnělo se ale ani na podporu RGB podsvícení a chladič tak má 3pinový ARGB konektor. Na chladič je poskytována 5letá záruka a v obchodech se objeví počátkem roku 2021.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos
Tzv. rumors se umí občas pěkně rozcházet a velmi dobře to jde vidět na procesoru Samsung Exynos 9925. Ten by měl přinést do mobilních procesorů Samsung výkonnou grafiku od AMD. Už poněkolikáté se mění předpokládané datum uvedení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE
Společnost Philips uvádí do nabídky svých monitorů novinku v podobě modelu 288E2UAE. Jde o 28" monitor, který nabízí 4K rozlišení a 10bitové zpracování barev. Přitom má jít o poměrně levnou variantu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost
Společnost LAVO přichází na trh s novým úložištěm elektrické energie. Nebude ji ale ukládat primárně v akumulátoru, ale ve vodíku. Její úložiště totiž bude provádět elektrolýzu vody a chybět nebude palivový článek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny
Společnost QNAP varuje své zákazníky před dvěma malwary, které na jejích zařízení těží kryptoměny. Jde o Dovecat a dedpma, které se poslední dobou šíří Internetem a mohou napadat i jiná zařízení s Linuxem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD
Intel včera představil další grafické karty, které budou po více než dvou dekádách od dob modelu Intel 740 nabídnuty na trhu. Ukazuje se ale, že si je nebudeme moci koupit samostatně a ani vyzkoušet na sestavě s procesorem AMD. Proč? 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů