www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Gainward připravuje kartu GeForce GTX 570 Phantom

Gainward připravuje kartu GeForce GTX 570 Phantom
, , aktualita
S vlastním chladičem přijde na pulty obchodů nová grafická karta GeForce GTX 570 Phantom od společnosti Gainward. Ta bude dle očekávání přetaktován již od výroby a zmíněný chladič bude její teploty krotit pomocí šesti heatpipe a třech ventilátorů...
K oblíbeným
reklama
S vlastním chladičem přijde na pulty obchodů nová grafická karta GeForce GTX 570 Phantom od společnosti Gainward. Ta bude dle očekávání přetaktován již od výroby a zmíněný chladič bude její teploty krotit pomocí šesti heatpipe a třech ventilátorů schovaných za děrovaným plechem.GeForce GTX 570 Phantom má GPU se 480 CUDA jádry, paměti jsou připojeny přes 320bitové rozhraní a je jich 1280 MB typu GDDR5. Nechybí ani podpora 3-way SLI, konektory Dual-DVI, HDMI i DisplayPort, ovšem o taktech ani ceně se zatím neví nic.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
AMD uždibuje Intelu další kus podílu na Steamu AMD uždibuje Intelu další kus podílu na Steamu
Na rozdíl od DIY trhu je postup AMD v průzkumech na Steamu pomalý, ale zato vytrvalý. Nyní tu máme nové statistiky, které také ukazují popularitu grafických karet, kde se na předních místech nic nezměnilo, ovšem to se dalo čekat.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Epic nabídne zdarma Pillars of Eternity i Tyranny Epic nabídne zdarma Pillars of Eternity i Tyranny
Epic Games Store se chystá potěšit příznivce žánru cRPG, a to hned dvojitou nadílkou. Připravil si totiž na příští týden hry Pillars of Eternity - Definitive Edition a Tyranny - Gold Edition, které bude nabízet zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Pád antény radioteleskopu Arecibo byl zachycen na videu Pád antény radioteleskopu Arecibo byl zachycen na videu
Slavný radioteleskop Arecibo byl před pár dny zničen a nyní se na Internetu objevily i video záběry z celého incidentu. Pád 900tunové antény ze 150metrové výšky tak můžeme vidět na záběrech ze dvou různých kamer.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Dosáhne přetaktovaná RX 6800 na výkon RX 6800 XT? Dosáhne přetaktovaná RX 6800 na výkon RX 6800 XT?
Karty Radeon RX 6800 byly možná dosud neprávem opomíjené, za což možná může jejich vyšší cena oproti konkurenčním RTX 3070, která je však opodstatněna i dvojnásobkem paměti. Ale co výkon, kam se dá vyhnat? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ashes of the Singularity: ukázal se Radeon RX 6900 XT i Core i9-11900K RKL-S Ashes of the Singularity: ukázal se Radeon RX 6900 XT i Core i9-11900K RKL-S
Ashes of the Singularity už bereme spíše jako benchmark než jako hru, a to velice užitečný benchmark s databází, která odhaluje nově chystaný hardware. Dnes je to jednak grafická karta Radeon RX 6900 XT a pak i nový Rocket Lake-S.
Dnes, aktualita, Jan Vítek