www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Gainward připravuje kartu GeForce GTX 570 Phantom

Gainward připravuje kartu GeForce GTX 570 Phantom
, , aktualita
S vlastním chladičem přijde na pulty obchodů nová grafická karta GeForce GTX 570 Phantom od společnosti Gainward. Ta bude dle očekávání přetaktován již od výroby a zmíněný chladič bude její teploty krotit pomocí šesti heatpipe a třech ventilátorů...
K oblíbeným
reklama
S vlastním chladičem přijde na pulty obchodů nová grafická karta GeForce GTX 570 Phantom od společnosti Gainward. Ta bude dle očekávání přetaktován již od výroby a zmíněný chladič bude její teploty krotit pomocí šesti heatpipe a třech ventilátorů schovaných za děrovaným plechem.GeForce GTX 570 Phantom má GPU se 480 CUDA jádry, paměti jsou připojeny přes 320bitové rozhraní a je jich 1280 MB typu GDDR5. Nechybí ani podpora 3-way SLI, konektory Dual-DVI, HDMI i DisplayPort, ovšem o taktech ani ceně se zatím neví nic.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Přehled desktopových grafických čipů Přehled desktopových grafických čipů
Přinášíme komplexní přehled grafických čipů a modelů grafických karet společností ATI/AMD a NVIDIA, který průběžně doplňujeme o nové modely, abyste tak měli k dispozici i aktuální informace. Doplněno o nové Radeon RX 5500 XT a 5600 XT.
Dnes, článek, Jan Vítek, Michal Huspeka104 komentářů
Internet Explorer má vážnou zero-day chybu, oprava neexistuje Internet Explorer má vážnou zero-day chybu, oprava neexistuje
Microsoft varuje, že internetový prohlížeč Internet Explorer trpí na vážnou zero-day chybu. Ta je tedy už v praxi zneužívána, ale prozatím na ni neexistuje oprava. Jde o podobný problém, který měla před pár dny i Mozilla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sapphire po zlevnění RTX 2060 zrychluje svůj Radeon RX 5600 XT Sapphire po zlevnění RTX 2060 zrychluje svůj Radeon RX 5600 XT
AMD a jeho AIB partner Sapphire našlo vskutku rychlou odpověď na to, že NVIDIA výrazně zlevnila karty RTX 2060, které si ze své ceny umazaly 50 dolarů. Sapphire cenu nechává, ale přidává na výkonu karet RX 5600 XT.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
SpaceX zvládla test přerušeného startu lodi Dragon, cesta k ISS je volná SpaceX zvládla test přerušeného startu lodi Dragon, cesta k ISS je volná
Společnost SpaceX čekala jedna hlavní závěrečná zkouška před tím, než jí NASA umožní létat s lidmi na Mezinárodní vesmírnou stanici. My se nyní můžeme podívat, jak se tento test povedl při startu rakety Falcon 9.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
18.1.2020, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů