www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Galaxy pracuje na nové grafické kartě GeForce GTX 680

Galaxy pracuje na nové grafické kartě GeForce GTX 680
, , aktualita
Společnosti Galaxy připravuje grafickou kartu GeForce GTX 680, která by se měla stát minimálně jedním z nejvýkonnějších modelů této karty na trhu. Mimo jiné by to mělo být způsobeno navýšením kapacity paměti z původních 2 GB na 4 GB. Stejně...
K oblíbeným
reklama
Společnosti Galaxy připravuje grafickou kartu GeForce GTX 680, která by se měla stát minimálně jedním z nejvýkonnějších modelů této karty na trhu. Mimo jiné by to mělo být způsobeno navýšením kapacity paměti z původních 2 GB na 4 GB.
Stejně tak bylo zaměněno referenční PCB za zcela nově vyvinuté. Přítomen je tak 5+2fázový modul VRM, který odebírá energii od dvou napájecích konektorů PCIe. Konkrétně se jedná o jeden 6pinový a jeden 8pinový. Použitý nereferenční chladič disponuje prostorným hliníkovým žebrováním, trubicemi heatpipe a dvěma 90mm ventilátory.
Navýšeny byly i takty. Jádro tak místo původní frekvence 1 006 MHz pracuje na 1 100 MHz. Frekvence při použití funkce GPU Boost nebyla oznámena.

Nezměněny nicméně zůstaly možnosti připojení této karty k zobrazovacím zařízením, jelikož jsou přítomny dva výstupy DVI, jeden port HDMI a jeden konektor DisplayPort. Používat je možné více monitorů zároveň.

Cena ani dostupnost této nové grafické karty nebyla oznámena.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Analýza neúspěšného letu lodi Starliner je ukončena, odhalila řadu problémů Analýza neúspěšného letu lodi Starliner je ukončena, odhalila řadu problémů
Společnost Boeing má být jednou z firem, které pomůžou NASA v budoucnu vynášet astronauty do vesmíru na palubu Mezinárodní vesmírné stanice z území USA. Ukončená analýza neúspěšného letu lodi Starliner ale odhalila řadu problémů.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Sony kupuje menšinový podíl v Epic Games, co tím sleduje? Sony kupuje menšinový podíl v Epic Games, co tím sleduje?
Společnost Sony se rozhodla investovat do firmy Epic Games, která je známá jednak díky úspěšnému titulu Fortnite, z nějž má příjmy, které jí pomohly rozjet i prodejní platformu Epic Games Store. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Colorful nabízí dvě levné desky s B550 Colorful nabízí dvě levné desky s B550
K celkové nabídce levnějších základních desek vybavených čipovou sadou AMD B550 se brzy přidají i dva nové modely firmy Colorful, které přijdou s cenovkou pod 130 dolarů. Jedná se o modely formátu Micro-ATX.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Čínský Zhaoxin se pustí do výroby samostatných GPU s využitím technologií S3 Čínský Zhaoxin se pustí do výroby samostatných GPU s využitím technologií S3
Před řadou let jsme v našich PC zcela běžně provozovali grafické karty s čipy S3 Trio či ViRGE, ale v éře 3D akcelerátorů se nakonec prosadily jiné firmy a samotná S3 ustoupila do pozadí. Nyní ale přichází Zhaoxin.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
Rover Perseverance už sedí na raketě, startovat bude nejdříve za 3 týdny Rover Perseverance už sedí na raketě, startovat bude nejdříve za 3 týdny
Vypadá to, že vypuštění roveru Perseverance by už snad nemělo nic bránit. Startovní okénko se už za posledních deset dní neposunulo a samotný rover už čeká na raketě Atlas V pod aerodynamickým krytem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek