Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ge0rgecz

| Svět mobilně
Registrace: 17.9.2016
Komentářů: 32, score -0.8 | Svět mobilně: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 7.2.2019 s hodnocením +8:
Každá hra která kdy v historii měla nějakou hratelnost a věhlas se v rukou EA zatím pokaždé dokázala proměnit jenom v pay 2 win peklo ... co čekají, že je za to budou hráči milovat ? Jistě že akcionáři koncept pay 2 win milují, ale hráči ? Ti na to mají pochopitelně trochu jiný úhel pohledu. Žádný div že herní koncepty založené na virtuálních měnách a nekonečném čekání či nezdolatelných handicapech které jsou trestem za nedostatečně otevřenou peněženku hráče pokaždé dříve či později odradí. Co čekají, z her odstraňují hratelnost a dělají to velmi systematicky. Trpí tím ale celý mobilní segment, to není problém jen EA, ta se v tomto ohledu prostě jen stala symbolem protože z ní v poslední době nic lepšího než pay 2 win nevzešlo. Jsou doslova symbolem této eroze hratelnosti ...
Komentář z 27.3.2019 s hodnocením +2:
v klidu se dál držte win7, technická podpora je v rukou microsoftu jenom takový strašák. Největší průšvihy opraví tak jako tak a za tu dobu se dají win7 už považovat za velmi odladěný software, který už tu každodenní péči ani moc nepotřebuje. Tohle vám microsoft samozřejmě nikdy neřekne protože prostě potřebuje abyste přesli na os který efektivně protlačuje jejich cloudové služby a zavádí mnohem účinnější monitoring uživatelů :­-­), ale pokud to tak uděláte rozhodně se nic hrozného nestane, spíš naopak, vyhnete se řadě nepředvídatelných problémů po přechodu na w10.
Komentář z 21.3.2019 s hodnocením +1:
tohle není konzole mladej, to je prostě WIFI ovladač který instrukce zasílá rovnou na cloudovou platformu kde se hra renderuje, zpět jde 4K video stream, celé to má díky infrastruktuře googlu minimální latence a i na tom nejméně výkonném železe budete moci hrát ty nejnáročnější hry ať už na tom jede, windows, linux, nebo třeba chrome OS, na OS nezáleží, ty hry prostě bude možné hrát teoreticky i na chytrých hodinkách ­(pokud by to někdo shledal zábavným, technicky by to problém být neměl­) ... ptáte se pořád zda něco takového potřebujeme ? tak to si piště protože tohle je jasný GAME CHANGER ! REvoluce chcete­-li .... představte si že si na webu pustíte demo nejnovější 3D hry tak snadno jako byste pustili youtube video s trailerem a jediné co uděláte navíc, že vemete ovladač do ruky, a tak to má fungovat, je přitom jedno zda sedíte před hloupou televizí nebo máte v ruce čínský tablet s minimálním výkonem, pojede to hned a plynule. Nemusíte kupovat grafické akcelerátory, všechno utáhnout levné ARMy nebo i obyčejná intel grafika. Pokud vám to až posem připadá neuvěřitelné, tak si o tom račte něco málo zjistit, než se znovu zeptáte, zda něco tak geniálního potřebujeme.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 14.9.2018 s hodnocením -6:
to jsou prostě zloději kteří tu zlodějinu provozují zcela systematicky a naprosto bezohledně k tvůrcům čehokoliv co si přivlastní.
Komentář z 14.9.2018 s hodnocením -6:
protože sugestivně používat slovo ­"zabít­" a mávat nad hlavou 25% je z hlediska čistě populistické strategie jistě velmi účinné, ale ve skutečnosti se za tím klidně může skrývat jen to naše pitomé uložto na kterém provozovatelé doslova v obludném měřítku parazitují na práci druhých bez jejich svolení. Pokud tito parazité mají zmizet pak mi nevadí že je jich 25%
Komentář z 14.9.2018 s hodnocením -6:
jmenujte alespoň tři zcela konkrétní příklady obsahu který ­(říkáte že jeho 1­/4 tak by to pro vás neměl být problém­) to zabije a rozhodně by němělo ... protože je správné aby na internetu takový obsah byl. Zkuste to: Tři konkrétní příklady, sem s nimi: