www.svethardware.cz
>
>
>
>

GeForce 6200 z Holandska

GeForce 6200 z Holandska
, , aktualita
Holandská společnost AOpen uvádí na trh svou nejlevnější grafickou kartu určenou pro sběrnici PCI Express. Model nazvaný Aeolus 6200 je dostupný se 128 nebo 256 MB paměti a podporuje DirectX 9.0, nVidia CineFX engine, technologii nVidia...
K oblíbeným
reklama
Holandská společnost AOpen uvádí na trh svou nejlevnější grafickou kartu určenou pro sběrnici PCI Express. Model nazvaný Aeolus 6200 je dostupný se 128 nebo 256 MB paměti a podporuje DirectX 9.0, nVidia CineFX engine, technologii nVidia Intellisample 3.0. Jádro tiká na 300 MHz, paměť je „obyčejná“ DDR se 128bitovým rozhraním. A nemůžeme zapomenout na čtyři pixel pipelines. Ke kartě jsou bundlovány hry Arx Fatalis a 5-in-1 game collection.


reklama
Nejnovější články
Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami
Apple je občas společností netušených problémů. Nová kreditní karta Apple Card se totiž může poškodit při naprosto typickém a očekávaném použití. Např. při nošení v kožené peněžence nebo džínách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi
Služba MoviePass nabízela svým zákazníkům jakousi debetní kartu pro placení za návštěvu kin. Jejich data včetně čísel kreditek a dat expirace ale nechal na internetu ve volně přístupné databázi bez hesla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů
Společnost Xilinx dnes představila FPGA Virtex UltraScale+ VU19P, který je postaven na 16nm procesu a skládá se z celkem 35 miliard tranzistorů. Dozvídáme se tak, že jde o světově největší čip typu FPGA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC
Společnost Philips si připravila tři nové velké monitory, které nabízejí rozlišení 4K, vedle toho i HDR a určeny jsou především pro naše obývací pokoje. Jde o monitory jak pro herní konzole, tak pro PC či snad HTPC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy
Malých zdrojů s přiměřeným výkonem není na trhu zrovna mnoho, a tak potěší, že tu máme na výběr další. Jde o FlexGURU od FSP, které jsou modulární a nabízí výkon 250 a 300 W vhodný pro menší či úspornější sestavy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek