GeForce GTX 260 od EVGA vyráběné 55nm procesem jsou připraveny

GeForce GTX 260 od EVGA vyráběné 55nm procesem jsou připraveny
, , aktualita
Společnost NVIDIA v těchto dnech oživuje svou nabídku grafických karet upravenými modely, které jsou vyráběny 55nm procesem. Jde o jádra G200, tedy GeForce GTX 2x0. Její dlouholetý spojenec, firma EVGA, již má tato jádra připravena na svých...
reklama
Společnost NVIDIA v těchto dnech oživuje svou nabídku grafických karet upravenými modely, které jsou vyráběny 55nm procesem. Jde o jádra G200, tedy GeForce GTX 2x0. Její dlouholetý spojenec, firma EVGA, již má tato jádra připravena na svých nových kartách a ty se co nevidět objeví.Nové GeForce GTX 260 od EVGA pracující na 626 MHz mají 216 stream procesorů a 896 MB paměti GDDR3, které tikají na 1 053 MHz. Shadery pak běží s frekvencí 1 350 MHz. Dále se u firmy EVGA připravuje ještě výše taktovaná varianta této karty, kde bude GPU pracovat na 666 MHz. Na zahraničních internetových obchodech jsou obě verze již k předobjednání za ceny 290 USD, respektive 294 USD. Výše taktovaná verze tedy stojí o pouhé 4 dolary více.

Zdroj: techPowerUp!
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře