GeForce GTX 260 od EVGA vyráběné 55nm procesem jsou připraveny

GeForce GTX 260 od EVGA vyráběné 55nm procesem jsou připraveny
, , aktualita
Společnost NVIDIA v těchto dnech oživuje svou nabídku grafických karet upravenými modely, které jsou vyráběny 55nm procesem. Jde o jádra G200, tedy GeForce GTX 2x0. Její dlouholetý spojenec, firma EVGA, již má tato jádra připravena na svých...
K oblíbeným
reklama
Společnost NVIDIA v těchto dnech oživuje svou nabídku grafických karet upravenými modely, které jsou vyráběny 55nm procesem. Jde o jádra G200, tedy GeForce GTX 2x0. Její dlouholetý spojenec, firma EVGA, již má tato jádra připravena na svých nových kartách a ty se co nevidět objeví.Nové GeForce GTX 260 od EVGA pracující na 626 MHz mají 216 stream procesorů a 896 MB paměti GDDR3, které tikají na 1 053 MHz. Shadery pak běží s frekvencí 1 350 MHz. Dále se u firmy EVGA připravuje ještě výše taktovaná varianta této karty, kde bude GPU pracovat na 666 MHz. Na zahraničních internetových obchodech jsou obě verze již k předobjednání za ceny 290 USD, respektive 294 USD. Výše taktovaná verze tedy stojí o pouhé 4 dolary více.

Zdroj: techPowerUp!
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0 a rovněž Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů