GeForce Now se rozrůstá o 17 her, čtyři z nich jsou novinky na Steamu

GeForce Now se rozrůstá o 17 her, čtyři z nich jsou novinky na Steamu
, , aktualita
Nvidia přidává další tituly do své služby GeForce Now. Tentokrát se jedná o 17 her, přičemž několik z nich vyšlo hned po vydání na Steamu. Patří mezi ně sci-fi Observation nebo Hunting Simulator 2, ve kterém se hráč může vydat na virtuální lov.
K oblíbeným
reklama
Již několik týdnů v řadě Nvidia pravidelně rozšiřuje nabídku her dostupných na své platformě GeForce Now. Snaží se tak alespoň částečně vyplnit mezeru, která vznikla po odchodu významných studií jako 2K Games, Bethesda, Activision Blizzard, Konami, Rockstar, EA nebo Square Enix. Z významných společností zůstal platformě věrný snad jen Ubisoft, mezi přírůstky v posledních několika týdnech proto převažují nezávislé a starší tituly. Od tohoto týdne si mohou předplatitelé i ti, kteří využívají jen bezplatnou verzi GeForce Now, zahrát dalších sedmnáct her.
 
 
V seznamu nalezneme také tři hry, které se v GeForce Now objevily ve stejný den jako v obchodě Steam, nebo dokonce před samotným zahájením prodeje. Sci-fi thriller Observation sice vyšel již před rokem v Epic Games Store či Humble Store, ale na Steamu se objevil teprve nyní. Jedná se o hráčsky docela dobře hodnocený titul, který ocenili také odborníci cenou BAFTA za nejlepší britskou hru. Hráč v tomto vesmírném thrilleru zjišťuje, co se stalo s Dr. Emmou Fisherovou a posádkou její mise. Činí tak přitom z pohledu systému umělé inteligence S.A.M, respektive ovládáním jeho kamer a nástrojů. Observation navíc slaví vstup na Steam slevou ve výši 50 %, přičemž za 10,5 eura se jedná o dost zajímavou nabídku.
 
Wonderful 101: Remastered je vylepšení verze akční adventury, ve které hráč se skupinou superhrdinů čelí invazi mimozemšťanů. Plošinovka s pixelovou retro grafikou Rez Plz si zatím nekoupíte, ale měla by vyjít ještě v tomto čtvrtletí. Autoři slibují hádanky a netradiční herní mechaniku, jejíž součástí bude smrt a oživování jedné z postav. V červnu vyjde Hunting Simulator 2, realistický simulátor lovu v různém prostředí od texaských pouští po evropské lesy. Na hráče čeká 33 druhů lovné zvěře a  přes 160 zbraní. K dalším přidaným hrám patří podivná hororová adventura Amnesia: A Machine for Pigs nebo RPG Divinity: Original Sin Enhanced Edition a Lords Of The Fallen. Kompletní seznam novinek v GeForce Now uvádíme níže.
 

Nově přidané hry do GeForce Now od 21. 5. 2020

 • Observation (v den vydání na Steamu)
 • Rez Plz (v den vydání na Steamu) 
 • Hunting Simulator 2 (v den vydání na Steamu)
 • The Wonderful 101: Remastered (na Steamu uvedeno tento týden)
 • Amnesia: A Machine for Pigs
 • Divinity: Original Sin Enhanced Edition
 • Driftland: The Magic Revival
 • Furi
 • GUILTY GEAR Xrd -SIGN-
 • Jagged Alliance – Back in Action
 • Kingdom: Classic
 • Lords Of The Fallen
 • Might & Magic Heroes VII – Trial by Fire
 • Occupy White Walls
 • Syberia 3
 • Wargame: Airland Battle
 • X Rebirth
 
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Procesorům Intel Coffee Lake-S zvoní hrana, přestanou proudit na trh Procesorům Intel Coffee Lake-S zvoní hrana, přestanou proudit na trh
Jak se dalo očekávat, procesory Intel generace Coffee Lake pro desktopy budou postupně vytlačeny z trhu novou generací. Intel nyní informuje o přesném datu, kdy budou dodány na trh poslední kusy.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sony tento týden konzoli PS5 nepředstaví, podporuje protesty v USA Sony tento týden konzoli PS5 nepředstaví, podporuje protesty v USA
Společnost Sony měla ve čtvrtek večer představit svou novou konzoli PlayStation 5, ovšem toho se nedočkáme a není jasné, kdy lze očekávat náhradní termín. Sony totiž tímto krokem podporuje aktuální protesty probíhající v USA.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Nejbližší exoplaneta byla potvrzena pomocí nového spektrografu Nejbližší exoplaneta byla potvrzena pomocí nového spektrografu
O existenci exoplanety Proxima b se obecně už dávno nepochybuje, ale vždy je dobré mít potvrzení z dalšího nezávislého zdroje. Tím je nový spektrograf ESPRESSO, který potvrdil i hmotnost planety a délku jejího oběhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft pozastavil rozšiřování Windows 10 May 2020 na většině zařízení Microsoft pozastavil rozšiřování Windows 10 May 2020 na většině zařízení
Čerstvě máme na trhu novou verzi systému Windows 10, kterou označujeme za May 2020 Update, verzi 2004, nebo prostě za letošní velkou jarní aktualizaci. Její rozšiřování ale bylo nyní na většině typů zařízení pozastaveno. Proč?
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Nová éra "taktování"? Ladění výkonu běžných Core slibuje zajímavý růst výkonu Nová éra "taktování"? Ladění výkonu běžných Core slibuje zajímavý růst výkonu
Intel se neodhodlal změnit svůj přístup k taktování desktopových procesorů ani v nejnovější generaci Comet Lake-S. Pomocí změny násobiče můžeme takto ladit výkon pouze procesorů K na sadě Z490, ale do toho vstupují výrobci základních desek.
Včera, aktualita, Jan Vítek