GeForce NOW získává Othercide a další hry

GeForce NOW získává Othercide a další hry
, , aktualita
Společnost NVIDIA ohlásila další přírůstky do nabídky streamovací služby GeForce NOW. Vedle toho tu máme také novinku pro NVIDIA Highlights, a sice podporu titulu ARK: Survival Evolved.  
K oblíbeným
reklama
Nabídka služba GeForce NOW se jednak dočkala návratu jednoho titulu, a to konkrétně Russian Fishing 4, ale vedle toho chce NVIDIA zvláště upozornit na novinku Othercide ze Steamu. Celkem je tu pak osm novinek: 
  • Othercide (Steam)
  • SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE (Epic Games Store)
  • Ho Tu Lo Shu: The Books of Dragon
  • Into the Breach (Epic Games Store)
  • Just Cause 2
  • Thief
  • Trackmania Turbo (Uplay)
Othercide je hororová tahová strategie či dle Steamu spíše taktická hra, která se odehrává v monochromatickém světě. Hráč se v něm bude muset rozhodnout o tom, jaké oběti přinese, aby zachránil svou realitu. 
 
 
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE zase přichází jako novinka z Epic Games Store a jde o pokračování originální FPS, kde čas plyne jen tehdy, když se pohybujeme. Na rozhodování tak máme času kolik chceme, ale jak dojde na akci, je třeba konat obezřetně, s nejvyšší efektivitou a především předvídat. Za zmínku stojí také známé áčkové tituly Just Cause 2 a Thief.
 
Krom toho byla na Steamu rozjeta akce výprodeje spojeného s Quakeconem. Ten odstartuje tento víkend a jednat se bude pochopitelně o virtuální Quakecon. Začne už v pátek, potrvá do neděle a my jej budeme moci sledovat na serveru Twitch. Co se týče výprodeje na Steamu, ten se týká veškeré produkce Bethesdy, takže na její hry jsou připraveny až 80procentní slevy na hry a série The Elder Scrolls, Wolfenstein, Doom, Fallout, Dishonored, Prey, Rage a samozřejmě Quake. 
 
Zdroj: NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevila se zmínka o AMD Ryzen 7 5700U, prý to bude Renoir Objevila se zmínka o AMD Ryzen 7 5700U, prý to bude Renoir
Sotva se objeví jedna generace procesorů, už se řeší ta následující a mnohdy i ta další. Nyní tu máme první zmínky o procesoru AMD Ryzen 7 5700U, který se objevil v uniklém benchmarku. Výsledky ale nejsou moc povzbudivé.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Edge v betaverzi už v říjnu zamíří na Linux Microsoft Edge v betaverzi už v říjnu zamíří na Linux
Už v červnu minulého roku se hovořilo o tom, že by se mohla objevit verze prohlížeče Edge také pro operační systém Linux. Nemělo by to dlouho trvat a měla by být uvolněna první betaverze nového browseru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Quadro RTX generace Ampere se rýsují, jak vypadají a co nabídnou? Quadro RTX generace Ampere se rýsují, jak vypadají a co nabídnou?
Společnost NVIDIA by v dohledné době měla na trh vypustit také čistě pracovní grafické karty řady Quadro, které budou založeny na čipech rodiny Ampere. Zatím se objevila jedna, a to RTX A6000. Jaká je?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA GeForce RTX 3090: jak se hraje v rozlišení 8K? NVIDIA GeForce RTX 3090: jak se hraje v rozlišení 8K?
NVIDIA ve své prezentaci nové generace herních karet ukázala také záběry z hraní v rozlišení 8K, na což se nyní zaměřili populární youtubeři Marques Brownlee a Linus z Linus Tech Tips. Jak se na dnešní možnost hrát v 8K dívají oni?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
HP uvádí kompaktní počítače s Windows a Chrome OS pro dobu koronavirovou HP uvádí kompaktní počítače s Windows a Chrome OS pro dobu koronavirovou
HP se přizpůsobuje době koronavirové, která nahrává práci z domova nebo v menších kancelářích. Výrobce proto představil malé desktopy vybavené převážně procesory AMD, ale také monitory či tiskárny.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik