GeForce NOW získává Othercide a další hry

GeForce NOW získává Othercide a další hry
, , aktualita
Společnost NVIDIA ohlásila další přírůstky do nabídky streamovací služby GeForce NOW. Vedle toho tu máme také novinku pro NVIDIA Highlights, a sice podporu titulu ARK: Survival Evolved.  
K oblíbeným
reklama
Nabídka služba GeForce NOW se jednak dočkala návratu jednoho titulu, a to konkrétně Russian Fishing 4, ale vedle toho chce NVIDIA zvláště upozornit na novinku Othercide ze Steamu. Celkem je tu pak osm novinek: 
  • Othercide (Steam)
  • SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE (Epic Games Store)
  • Ho Tu Lo Shu: The Books of Dragon
  • Into the Breach (Epic Games Store)
  • Just Cause 2
  • Thief
  • Trackmania Turbo (Uplay)
Othercide je hororová tahová strategie či dle Steamu spíše taktická hra, která se odehrává v monochromatickém světě. Hráč se v něm bude muset rozhodnout o tom, jaké oběti přinese, aby zachránil svou realitu. 
 
 
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE zase přichází jako novinka z Epic Games Store a jde o pokračování originální FPS, kde čas plyne jen tehdy, když se pohybujeme. Na rozhodování tak máme času kolik chceme, ale jak dojde na akci, je třeba konat obezřetně, s nejvyšší efektivitou a především předvídat. Za zmínku stojí také známé áčkové tituly Just Cause 2 a Thief.
 
Krom toho byla na Steamu rozjeta akce výprodeje spojeného s Quakeconem. Ten odstartuje tento víkend a jednat se bude pochopitelně o virtuální Quakecon. Začne už v pátek, potrvá do neděle a my jej budeme moci sledovat na serveru Twitch. Co se týče výprodeje na Steamu, ten se týká veškeré produkce Bethesdy, takže na její hry jsou připraveny až 80procentní slevy na hry a série The Elder Scrolls, Wolfenstein, Doom, Fallout, Dishonored, Prey, Rage a samozřejmě Quake. 
 
Zdroj: NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář