www.svethardware.cz
>
>
>
>

GeIL si chystá SSD řady Zenith

GeIL si chystá SSD řady Zenith
, , aktualita
Zařízení Solid State Drive (SSD) dnes vyrábí již každý druhý, a tak není divu, že se do tohoto podniku pustila i společnost GeIL (Golden Emperor International Ltd.), jež je u nás známá jako výrobce modulů operačních pamětí. Její první SSD...
reklama
Zařízení Solid State Drive (SSD) dnes vyrábí již každý druhý, a tak není divu, že se do tohoto podniku pustila i společnost GeIL (Golden Emperor International Ltd.), jež je u nás známá jako výrobce modulů operačních pamětí. Její první SSD ponesou označení Zenith a půjde o 2,5" modely pro SATA 3 Gbps - Zenith S2 a také pro moderní SATA 6 Gbps - Zenith S3. Vstoupit na trh mají již příští měsíc, tedy v březnu.

GeIL Zenith S2 budou pochopitelně slabší a nabídnou rychlosti čtení a zápisu 280 a 270 MB/s. SSD Zenith S3 přitom využívajíc kontrolery řady SandForce SF-2000 a SATA 6 Gbps dosáhnou přenosových rychlostí přes 500 MB/s.

SSD Zenith S2 se budou dodávat v kapacitách 60 a 120 GB, což se u Zenith S3 doplní o 240GB a 480GB verze. Více detailů o těchto modelech se dozvíme někdy příště, ale je jasné, že nepůjde o SSD, jež se budou nějak vymykat z běžného scénáře.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře