reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Gelid si připravil chladič grafických karet Icy Vision-A

, , aktualita
Gelid si připravil chladič grafických karet Icy Vision-A
Společnost Gelid se rozhodla přinést další verzi svého chladiče grafických karet Icy Vision, která dostala označení A. To napovídá, že bude pouze mírně upravena tak, aby mohla být použita pro nové grafické karty. To znamená referenční modely...
Gelid si připravil chladič grafických karet Icy Vision-A
Společnost Gelid se rozhodla přinést další verzi svého chladiče grafických karet Icy Vision, která dostala označení A. To napovídá, že bude pouze mírně upravena tak, aby mohla být použita pro nové grafické karty. To znamená referenční modely AMD, čili Radeon HD 7950 a HD 7970, které jsou však na trhu již několik měsíců, a tak reakce firmy Gelid přichází poněkud pozdě.

Icy Vision-A se skládá z měděné základny a celkem pěti heatpipe napojených na 85 hliníkových žeber. Skrz ta bud profukovat vzduch dvojice 92mm ventilátorů s kuličkovými ložisky a UV reaktivními lopatkami. Těch je celkem 11 a výrobce slibuje, že díky nim jeho ventilátory dosahují o pětinu vyššího průtoku vzduchu než "tradiční" ventilátory.

Karty vybavené těmito chladiči stále půjdou zapojit do konfigurace CrossFireX a zákazník k nim dostane také pasivy pro chlazení RAM a VRM (Voltage Regulator Module) - regulátoru napětí. V balení se rovněž nachází teplovodivá pasta GC-2.

Cena nového modelu byla stanovena na 46 euro a zákazník dostane také pětiletou záruku.

Zdroj: TZ Gelid
reklama
reklama
reklama