reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Genius a nový bezdrátový headset na cesty

17.1.2013, Jan Vítek, aktualita
Genius a nový bezdrátový headset na cesty
Genius si připravil nový bezdrátový headset s označením HS-980BT, který je vybaven rozhraním Bluetooth. A stejně jako řada ostatních podobných produktů nám může posloužit ne jen pro poslech hudby, ale také pro přijímání telefonních hovorů,...
Genius si připravil nový bezdrátový headset s označením HS-980BT, který je vybaven rozhraním Bluetooth. A stejně jako řada ostatních podobných produktů nám může posloužit ne jen pro poslech hudby, ale také pro přijímání telefonních hovorů, pokud jej tedy připojíme k mobilnímu telefonu. Rozhraní je standardizované, takže je možné využít iPhone či jiné chytré telefony s Bluetooth.

Doporučená cena této novinky je 1390 Kč s daní, což není zrovna málo, ovšem takovéto produkty jsou obecně drahé. Sluchátka nám nabídnou na pravé straně celkem šest tlačítek pro přehrávání hudby (play/stop, přeskakování skladeb), ovládání hlasitosti a přijímání hovorů. Na levém sluchátku pak je integrovaný mikrofon a v těle pak akumulátor s kapacitou 240 mAh, který udrží headset naživu až po 9 hodin. Dobíjení je možné jako obvykle pomocí portu USB.

Genius slibuje, že díky hmotnosti 130 gramů nás HS-980BT nebude na hlavě tížit a pro větší pohodlí poslouží také nastavitelný úhel a délka klapek.


ModelHS-980BT
Barvačerná
Doba poslechuaž 9 hodin
Akumulátor240 mAh Lithium-Ion
Dosah rozhraní10 m
Rozměry136 x 29 x 173 mm
Hmotnost130 g
Velikost reproduktorů 30 mm
Frekvenční rozsah sluchátek/mikrofonu20 Hz ~ 20 KHz / 10 Hz ~ 10 KHz
Citlivost sluchátek/mikrofonu102 dB / -40±3 dB


Zdroj: TZ Genius
reklama