www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius a nový bezdrátový headset na cesty

Genius a nový bezdrátový headset na cesty
, , aktualita
Genius si připravil nový bezdrátový headset s označením HS-980BT, který je vybaven rozhraním Bluetooth. A stejně jako řada ostatních podobných produktů nám může posloužit ne jen pro poslech hudby, ale také pro přijímání telefonních hovorů,...
K oblíbeným
reklama
Genius si připravil nový bezdrátový headset s označením HS-980BT, který je vybaven rozhraním Bluetooth. A stejně jako řada ostatních podobných produktů nám může posloužit ne jen pro poslech hudby, ale také pro přijímání telefonních hovorů, pokud jej tedy připojíme k mobilnímu telefonu. Rozhraní je standardizované, takže je možné využít iPhone či jiné chytré telefony s Bluetooth.

Doporučená cena této novinky je 1390 Kč s daní, což není zrovna málo, ovšem takovéto produkty jsou obecně drahé. Sluchátka nám nabídnou na pravé straně celkem šest tlačítek pro přehrávání hudby (play/stop, přeskakování skladeb), ovládání hlasitosti a přijímání hovorů. Na levém sluchátku pak je integrovaný mikrofon a v těle pak akumulátor s kapacitou 240 mAh, který udrží headset naživu až po 9 hodin. Dobíjení je možné jako obvykle pomocí portu USB.

Genius slibuje, že díky hmotnosti 130 gramů nás HS-980BT nebude na hlavě tížit a pro větší pohodlí poslouží také nastavitelný úhel a délka klapek.


ModelHS-980BT
Barvačerná
Doba poslechuaž 9 hodin
Akumulátor240 mAh Lithium-Ion
Dosah rozhraní10 m
Rozměry136 x 29 x 173 mm
Hmotnost130 g
Velikost reproduktorů 30 mm
Frekvenční rozsah sluchátek/mikrofonu20 Hz ~ 20 KHz / 10 Hz ~ 10 KHz
Citlivost sluchátek/mikrofonu102 dB / -40±3 dB


Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů