www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius a nový bezdrátový headset na cesty

Genius a nový bezdrátový headset na cesty
, , aktualita
Genius si připravil nový bezdrátový headset s označením HS-980BT, který je vybaven rozhraním Bluetooth. A stejně jako řada ostatních podobných produktů nám může posloužit ne jen pro poslech hudby, ale také pro přijímání telefonních hovorů,...
K oblíbeným
reklama
Genius si připravil nový bezdrátový headset s označením HS-980BT, který je vybaven rozhraním Bluetooth. A stejně jako řada ostatních podobných produktů nám může posloužit ne jen pro poslech hudby, ale také pro přijímání telefonních hovorů, pokud jej tedy připojíme k mobilnímu telefonu. Rozhraní je standardizované, takže je možné využít iPhone či jiné chytré telefony s Bluetooth.

Doporučená cena této novinky je 1390 Kč s daní, což není zrovna málo, ovšem takovéto produkty jsou obecně drahé. Sluchátka nám nabídnou na pravé straně celkem šest tlačítek pro přehrávání hudby (play/stop, přeskakování skladeb), ovládání hlasitosti a přijímání hovorů. Na levém sluchátku pak je integrovaný mikrofon a v těle pak akumulátor s kapacitou 240 mAh, který udrží headset naživu až po 9 hodin. Dobíjení je možné jako obvykle pomocí portu USB.

Genius slibuje, že díky hmotnosti 130 gramů nás HS-980BT nebude na hlavě tížit a pro větší pohodlí poslouží také nastavitelný úhel a délka klapek.


ModelHS-980BT
Barvačerná
Doba poslechuaž 9 hodin
Akumulátor240 mAh Lithium-Ion
Dosah rozhraní10 m
Rozměry136 x 29 x 173 mm
Hmotnost130 g
Velikost reproduktorů 30 mm
Frekvenční rozsah sluchátek/mikrofonu20 Hz ~ 20 KHz / 10 Hz ~ 10 KHz
Citlivost sluchátek/mikrofonu102 dB / -40±3 dB


Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala