www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius a nový bezdrátový headset na cesty

Genius a nový bezdrátový headset na cesty
, , aktualita
Genius si připravil nový bezdrátový headset s označením HS-980BT, který je vybaven rozhraním Bluetooth. A stejně jako řada ostatních podobných produktů nám může posloužit ne jen pro poslech hudby, ale také pro přijímání telefonních hovorů,...
K oblíbeným
reklama
Genius si připravil nový bezdrátový headset s označením HS-980BT, který je vybaven rozhraním Bluetooth. A stejně jako řada ostatních podobných produktů nám může posloužit ne jen pro poslech hudby, ale také pro přijímání telefonních hovorů, pokud jej tedy připojíme k mobilnímu telefonu. Rozhraní je standardizované, takže je možné využít iPhone či jiné chytré telefony s Bluetooth.

Doporučená cena této novinky je 1390 Kč s daní, což není zrovna málo, ovšem takovéto produkty jsou obecně drahé. Sluchátka nám nabídnou na pravé straně celkem šest tlačítek pro přehrávání hudby (play/stop, přeskakování skladeb), ovládání hlasitosti a přijímání hovorů. Na levém sluchátku pak je integrovaný mikrofon a v těle pak akumulátor s kapacitou 240 mAh, který udrží headset naživu až po 9 hodin. Dobíjení je možné jako obvykle pomocí portu USB.

Genius slibuje, že díky hmotnosti 130 gramů nás HS-980BT nebude na hlavě tížit a pro větší pohodlí poslouží také nastavitelný úhel a délka klapek.


ModelHS-980BT
Barvačerná
Doba poslechuaž 9 hodin
Akumulátor240 mAh Lithium-Ion
Dosah rozhraní10 m
Rozměry136 x 29 x 173 mm
Hmotnost130 g
Velikost reproduktorů 30 mm
Frekvenční rozsah sluchátek/mikrofonu20 Hz ~ 20 KHz / 10 Hz ~ 10 KHz
Citlivost sluchátek/mikrofonu102 dB / -40±3 dB


Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek