www.svethardware.cz
>
>
>

Genius má novou ergonomickou myš a klávesnici

Genius má novou ergonomickou myš a klávesnici
, , aktualita
Především do kanceláří je určena nová ergonomická sada myši a klávesnice Genius ErgoMedia 8000, která nabídne bezdrátový přenos dat pomocí klasické 2,4GHz rádiové technologie a USB transmitteru. To vše získáme za doporučenou cenu 1065 Kč...
K oblíbeným
reklama
Především do kanceláří je určena nová ergonomická sada myši a klávesnice Genius ErgoMedia 8000, která nabídne bezdrátový přenos dat pomocí klasické 2,4GHz rádiové technologie a USB transmitteru. To vše získáme za doporučenou cenu 1065 Kč s DPH.

Klávesnice má ergonomické zakřivené hlavního pole kláves a jak můžete také vidět na přiložené fotografii, klávesy nad šipkami mají jiné uspořádání, které odpovídá spíše než klasice pokusům firem Logitech a Microsoft před několika lety. Vedle toho byly také zmenšeny funkční klávesy včetně Esc, což si Genius také mohl odpustit. Leckdo ale bude okouzlen množstvím dalších prvků pro ovládání multimédií, spouštění aplikací a pak je tu také rolovací kolečko Magic Roller pro vertikální i horizontální posouvání stránek. Speciálních tlačítek je zde celkem 36, rozměry klávesnice jsou 510 x 245 x 30 mm a hmotnost 998 gramů.

Bezdrátová myš má pogumovaný povrch a senzor BlueEye (obdoba microsoftího Bluetrack), který má dobře fungovat i na skleněném povrchu. Nabídne nám také přepínatelné rozlišení 800 / 1600 dpi a také funkci Vista Flip umožňující grafický 3D pohled. Tlačítek má tato klávesnice celkem sedm.

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností
Vědci na Binghamton University vyvinuli nový algoritmus umělé inteligence, který je schopen na sociální síti Twitter s vysokou úspěšností rozpoznat uživatele, kteří píší agresivní příspěvky s kyberšikanou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla
Dron v blízkosti letadla byl doposud obvykle průšvih a bylo našlápnuto k velkému maléru. Austrian Airlines je ale k letadlům vyšle záměrně. Budou totiž provádět kontroly stavu letadla místo lidských techniků. 
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje? Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje?
Americké Department of Energy (DOE) je organizace, která nechává stavět nejsilnější světové superpočítače a ta si nyní všimla společnosti Cerebras. Ta nedávno zaujala AI čipem s 1,2 biliony tranzistorů, který zabírá v podstatě celý wafer.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí
Společnost QNAP přichází s novou řadou NAS označenou jako TVS-x72N, která má být cenově výhodná, nicméně o levných produktech jistě nemůžeme mluvit. Ostatně tu jsou procesory Core i3 a rychlá síť. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového? Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového?
Na pozorování další mezihvězdní komety je na rozdíl od té první dostatek času, respektive teprve bude, protože jí bude ještě řadu týdnů trvat, než se k nám přiblíží na nejkratší vzdálenost. Astronomové ale na nic nečekají. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek