www.svethardware.cz
>
>
>

Genius má novou ergonomickou myš a klávesnici

Genius má novou ergonomickou myš a klávesnici
, , aktualita
Především do kanceláří je určena nová ergonomická sada myši a klávesnice Genius ErgoMedia 8000, která nabídne bezdrátový přenos dat pomocí klasické 2,4GHz rádiové technologie a USB transmitteru. To vše získáme za doporučenou cenu 1065 Kč...
K oblíbeným
reklama
Především do kanceláří je určena nová ergonomická sada myši a klávesnice Genius ErgoMedia 8000, která nabídne bezdrátový přenos dat pomocí klasické 2,4GHz rádiové technologie a USB transmitteru. To vše získáme za doporučenou cenu 1065 Kč s DPH.

Klávesnice má ergonomické zakřivené hlavního pole kláves a jak můžete také vidět na přiložené fotografii, klávesy nad šipkami mají jiné uspořádání, které odpovídá spíše než klasice pokusům firem Logitech a Microsoft před několika lety. Vedle toho byly také zmenšeny funkční klávesy včetně Esc, což si Genius také mohl odpustit. Leckdo ale bude okouzlen množstvím dalších prvků pro ovládání multimédií, spouštění aplikací a pak je tu také rolovací kolečko Magic Roller pro vertikální i horizontální posouvání stránek. Speciálních tlačítek je zde celkem 36, rozměry klávesnice jsou 510 x 245 x 30 mm a hmotnost 998 gramů.

Bezdrátová myš má pogumovaný povrch a senzor BlueEye (obdoba microsoftího Bluetrack), který má dobře fungovat i na skleněném povrchu. Nabídne nám také přepínatelné rozlišení 800 / 1600 dpi a také funkci Vista Flip umožňující grafický 3D pohled. Tlačítek má tato klávesnice celkem sedm.

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů