www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Genius nabídne reprosoustavu SP-HF800B

Genius nabídne reprosoustavu SP-HF800B
, , aktualita
Vzhled třešňového dřeva má připomínat nová reprosoustava Genius SP-HF800B, která je určena ke stolnímu počítači, notebooku nebo jinému podobnému využití. Jedná se o sestavu dvou dřevěných dvoupásmových reproduktorů, které nabídnou celkový...
K oblíbeným
reklama
Vzhled třešňového dřeva má připomínat nová reprosoustava Genius SP-HF800B, která je určena ke stolnímu počítači, notebooku nebo jinému podobnému využití. Jedná se o sestavu dvou dřevěných dvoupásmových reproduktorů, které nabídnou celkový výkon 20 W RMS. K dispozici bude za doporučenou cenu 749 Kč s DPH.

Zvuk zde budou tvořit 3,5" širokopásmové reproduktory, které pak ve vyšších tónech posílí 1" tweetery. Celkově by tak měla reprosoustava Genius SP-HF800B zasáhnout do rozsahu 20 Hz až 20 kHz a nabídnout odstup signálu od šumu 70 dB.

Na předním panelu pravé reprobedny se nachází pouze už jen ovladač hlasitosti. Vzadu pak je připraven kabel s 3,5mm jackem pro připojení ke zdroji zvuku.

Technické parametry SP-HF800B
  • Barva - Třešňové dřevo
  • RMS - 20 wattů
  • Woofer - 3,5", 6 Ω
  • Tweeter - 1", 4 Ω
  • Frekvenční rozsah - 20 Hz ~ 20 KHz
  • Odstup signálu od šumu - 70 dB
  • Hmotnost - 2 142 g
  • Rozměry - 120 x 220 x 130 mm

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek56 komentářů