www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Genius nabídne reprosoustavu SP-HF800B

Genius nabídne reprosoustavu SP-HF800B
, , aktualita
Vzhled třešňového dřeva má připomínat nová reprosoustava Genius SP-HF800B, která je určena ke stolnímu počítači, notebooku nebo jinému podobnému využití. Jedná se o sestavu dvou dřevěných dvoupásmových reproduktorů, které nabídnou celkový...
K oblíbeným
reklama
Vzhled třešňového dřeva má připomínat nová reprosoustava Genius SP-HF800B, která je určena ke stolnímu počítači, notebooku nebo jinému podobnému využití. Jedná se o sestavu dvou dřevěných dvoupásmových reproduktorů, které nabídnou celkový výkon 20 W RMS. K dispozici bude za doporučenou cenu 749 Kč s DPH.

Zvuk zde budou tvořit 3,5" širokopásmové reproduktory, které pak ve vyšších tónech posílí 1" tweetery. Celkově by tak měla reprosoustava Genius SP-HF800B zasáhnout do rozsahu 20 Hz až 20 kHz a nabídnout odstup signálu od šumu 70 dB.

Na předním panelu pravé reprobedny se nachází pouze už jen ovladač hlasitosti. Vzadu pak je připraven kabel s 3,5mm jackem pro připojení ke zdroji zvuku.

Technické parametry SP-HF800B
  • Barva - Třešňové dřevo
  • RMS - 20 wattů
  • Woofer - 3,5", 6 Ω
  • Tweeter - 1", 4 Ω
  • Frekvenční rozsah - 20 Hz ~ 20 KHz
  • Odstup signálu od šumu - 70 dB
  • Hmotnost - 2 142 g
  • Rozměry - 120 x 220 x 130 mm

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala