www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius NX-6550: bezdrátové myši s dlouhou výdrží

Genius NX-6550: bezdrátové myši s dlouhou výdrží
, , aktualita
Společnost Genius se přihlásila s novým modelem myši NX-6550, který slibuje dlouhou výdrž na baterie, a to až rok a půl. Z toho vyplývá, že jde o bezdrátovou myš, která se bude hodit i na cestách.
K oblíbeným
reklama
Genius NX-6550 je označována za „Green Optical Mouse“, čili myš vyrobenou s důrazem na energeticky úsporný provoz, i když je jasné, že i kdyby měla téměř nulovou spotřebu, může nám to být v podstatě jedno. Tedy jedno z ohledu na provozní náklady, ale pokud jde o bezdrátové myši napájené z baterií, nízká spotřeba se jistě hodí. V tomto případě můžeme použít baterie AA i menší AAA, přičemž na jednu AA má NX-6550 vydržet až 18 měsíců. To se může samozřejmě v důsledku velmi lišit v závislosti na tom, jak intenzivně s ní budeme pracovat.

Myš Genius NX-6550 přichází ve dvou barevných provedeních - modrém a červeném - které se v jiných ohledech neliší. Pro připojení k počítači využívá klasické 2,4GHz rádiové rozhraní a miniaturní USB transmitter, který můžeme umístit i do těla myši, aby se neztratil. Hned vedle jeho pozice je pak prostor pro baterii.

Genius NX-6550 je dle výrobce plně kompatibilní s Windows 8 a její dodatečné tlačítko za kolečkem slouží pro přepínání mezi hlavní nabídkou rozhraní Metro a poslední spuštěnou aplikací. Ve Windows 7 má toto tlačítko funkci "zpět". Mezi těmito režimy se ale musíme přepnout, k čemuž poslouží současný stisk obou hlavních tlačítek a kolečka. Myš je již několik týdnů v nabídkách obchodů, takže dostupnost je okamžitá.
  • Provedení -Červené a modré
  • Připojení - Bezdrátové
  • Rozhraní transmiteru - USB
  • Frekvence - 2,4GHz
  • Počet tlačítek - 4 (levé, pravé, scrollovací kolečko s funkcí tlačítka, tlačítko „zpět“/“Windows 8“)
  • Rozlišení - 1200 dpi
  • Typ sensoru - Optický
  • Baterie - AA, AAA
  • Rozměry - 97,6 x 63,6 x 36,8 mm
  • Doporučená koncová cena - 265,- s DPH / záruka dva roky

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů