www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius představil herní myš DeathTaker pro MMO a RTS

Genius představil herní myš DeathTaker pro MMO a RTS
, , aktualita
Společnost Genius ohlásila, že zařadila do své nabídky novou herní myš DeathTaker, která je určena pro masivní multiplayerové hry a real-time strategie. Jedná se také o první produkt určený pro GX Gaming Series, přičemž další budou ohlášeny...
K oblíbeným
reklama
Společnost Genius ohlásila, že zařadila do své nabídky novou herní myš DeathTaker, která je určena pro masivní multiplayerové hry a real-time strategie. Jedná se také o první produkt určený pro GX Gaming Series, přičemž další budou ohlášeny v příštích měsících.

Genius DeathTaker má celkem devět tlačítek, která si nastavíme pomocí uživatelského rozhraní Scorpion. To nám umožní nastavit až 55 maker v 5 profilech a zvolit barvu podsvícení dle libosti (Genius to patřičně zdůrazňuje nabídkou 16 milionů odstínů). Nastavení bude přitom, jak je dnes již běžné, uloženo na palubní paměti, takže myš ke svému běhu nebude potřebovat nainstalovaný obslužný software s uloženými profily.

Uživatelé si budou moci nastavit rozlišení od 100 do 5700 dpi pro každou osu zvlášť a upravit si i hmotnost pomocí celkem šesti 4,5gramových závaží. Nakonec nás u takové myši nepřekvapí ani kabel s pletenou bužírkou a pozlaceným USB konektorem (délka 1,8 m).

Cena byla stanovena na 80 USD, ale o dostupnosti se zpráva nezmiňuje.

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Poslední aktualizace PS5 vyřešila problém s hraním na Samsung QLED TV Poslední aktualizace PS5 vyřešila problém s hraním na Samsung QLED TV
Sony do první velké aktualizace PlayStationu 5 zahrnulo také opravu chyby, kvůli které nefungovalo hraní ve 4K s HDR a 120 Hz na televizích od Samsungu. Konzole se také konečně naučila automaticky přepínat mezi SDR a HDR podle herního titulu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Keynote Applu Spring Loaded bude 20. dubna. Co očekáváme? Keynote Applu Spring Loaded bude 20. dubna. Co očekáváme?
Apple včera oficiálně oznámil, že jeho jarní keynote se bude konat 20. dubna. Zatím můžeme jen spekulovat, co vše se představí. Takřka jisté jsou nové iPady Pro, možná to budou i nové Macy s procesory M1 a další.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
DARPA si vybrala i Blue Origin pro vývoj jaderného raketového pohonu DARPA si vybrala i Blue Origin pro vývoj jaderného raketového pohonu
Na planetě Kerbin jej už dávno používají, ale na Zemi jej ještě zbývá vyvinout, i když princip je jasný, stejně jako cesta k vývoji fungující verze. Jde o jaderný pohon pro rakety, jejž si nyní u amerických firem "objednala" DARPA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Alder Lake-S i P v blokových diagramech, jaké by mohlo být uspořádání? Alder Lake-S i P v blokových diagramech, jaké by mohlo být uspořádání?
Intel by měl mít zájem vyslat na trh procesorovou generaci Alder Lake co možná nejdříve, ale zda to bude opravdu ještě letos, to se uvidí. Prozatím se můžeme podívat na fanouškovské schematické znázornění desktopových verzí S i mobilních P či M. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Helikoptérka na Marsu zatím vyčkává, potřebuje softwarovou záplatu Helikoptérka na Marsu zatím vyčkává, potřebuje softwarovou záplatu
Na konci minulého týdne se měla poprvé do vzdušného prostoru Marsu dostat helikoptérka Ingenuity, ovšem přípravy na první let byly nakonec zrušeny, neboť se vyskytla jistá chyba. Nyní se čeká na softwarovou záplatu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek