www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Genius představuje reproduktory SW-HF2.1 1700

Genius představuje reproduktory SW-HF2.1 1700
, , aktualita
Společnost Genius si připravila další reprosoustavu, a to model SW-HF2.1 1700 pro domácí počítače. Jedná se o 2.1kanálovou sestavu dřevěných reproduktorů s celkovým výkonem 45 W RMS, která bude k dispozici za doporučenou cenu 990 Kč s daní....
K oblíbeným
reklama

Společnost Genius si připravila další reprosoustavu, a to model SW-HF2.1 1700 pro domácí počítače. Jedná se o 2.1kanálovou sestavu dřevěných reproduktorů s celkovým výkonem 45 W RMS, která bude k dispozici za doporučenou cenu 990 Kč s daní.
Výrobce uvádí, že nejlépe na této sestavě bude znít jazz a vokály. O reprodukci se zde postarají dva satelity s třípalcovými reproduktory a jeden subwoofer s pětipalcovým reproduktorem. Tato sestava poskytne zvuk pohybující se v rozsahu 50 Hz až 20 kHz s odstupem signálu od šumu 70 dB.

Přední panel subwooferu umožní kromě nastavení hlasitosti také regulaci basů a výšek a připojení zajistí klasický 3,5mm jack, takže možnosti využití těchto reproduktorů jsou velmi široké.


ModelSW-HF2.1 1700
BarvaDřevo
RMS45 wattů, 2 x 8 W
Satelity3" 4 Ohm, 29W
Subwoofer5" 4 Ohm
Frekvenční rozsah50 Hz~20 KHz
Odstup signálu od šumu70 dB
Hmotnost4120 g
Rozměry subwooferu
Rozměry satelitů
168 x 260 x 245 mm
90 x 157 x 105 mm


Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková