www.svethardware.cz
>
>
>

Genius Ring Presenter - prezentační zařízení i myš v prstenu

Genius Ring Presenter - prezentační zařízení i myš v prstenu
, , aktualita
Společnost Genius, známý výrobce spíše levných počítačových periferií, zařazuje do své nabídky nový produkt Ring Presenter, který označuje za prezentační zařízení a myš ve tvaru prstenu. Jedná se samozřejmě o bezdrátový produkt, jenž využívá...
reklama
Společnost Genius, známý výrobce spíše levných počítačových periferií, zařazuje do své nabídky nový produkt Ring Presenter, který označuje za prezentační zařízení a myš ve tvaru prstenu. Jedná se samozřejmě o bezdrátový produkt, jenž využívá klasickou rádiovou technologii pracující na 2,4 GHz a využívající malý transmitter do portu USB.

Samotný Genius Ring Presenter umožňuje ovládat ukazatel myši pomocí posunu palce po dotykové ploše, pokud tedy přesuneme přepínač do módu myši. Rozlišení senzoru je 1250 dpi a tlačítek je tu dohromady pět (využijeme je pro ovládání multimédií a prohlížení webu). V režimu prezentace pak bude k dispozici laserové ukazovátko.

Dosah bezdrátového připojení je do 10 metrů, rozměry jsou 25 x 35 x 33 mm a hmotnost bez 2g transmitteru je 9 g. Napájení zajistí vestavěná baterie typu Li-ion, ovšem její výdrž výrobce ve zprávě nekomentoval.

Novinka bude k dispozici za cenu 890 Kč s daní, a to v sedmi různých barevných provedeních. Podporované OS jsou Windows 7/Vista/XP/Mac OSX 10.6+.

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře