www.svethardware.cz
>
>
>

Genius Ring Presenter - prezentační zařízení i myš v prstenu

Genius Ring Presenter - prezentační zařízení i myš v prstenu
, , aktualita
Společnost Genius, známý výrobce spíše levných počítačových periferií, zařazuje do své nabídky nový produkt Ring Presenter, který označuje za prezentační zařízení a myš ve tvaru prstenu. Jedná se samozřejmě o bezdrátový produkt, jenž využívá...
K oblíbeným
reklama
Společnost Genius, známý výrobce spíše levných počítačových periferií, zařazuje do své nabídky nový produkt Ring Presenter, který označuje za prezentační zařízení a myš ve tvaru prstenu. Jedná se samozřejmě o bezdrátový produkt, jenž využívá klasickou rádiovou technologii pracující na 2,4 GHz a využívající malý transmitter do portu USB.

Samotný Genius Ring Presenter umožňuje ovládat ukazatel myši pomocí posunu palce po dotykové ploše, pokud tedy přesuneme přepínač do módu myši. Rozlišení senzoru je 1250 dpi a tlačítek je tu dohromady pět (využijeme je pro ovládání multimédií a prohlížení webu). V režimu prezentace pak bude k dispozici laserové ukazovátko.

Dosah bezdrátového připojení je do 10 metrů, rozměry jsou 25 x 35 x 33 mm a hmotnost bez 2g transmitteru je 9 g. Napájení zajistí vestavěná baterie typu Li-ion, ovšem její výdrž výrobce ve zprávě nekomentoval.

Novinka bude k dispozici za cenu 890 Kč s daní, a to v sedmi různých barevných provedeních. Podporované OS jsou Windows 7/Vista/XP/Mac OSX 10.6+.

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Ani HAMR, ani MAMR? 18TB pevný disk od WD oficiálně využívá EAMR Ani HAMR, ani MAMR? 18TB pevný disk od WD oficiálně využívá EAMR
Mezi nově chystané technologie pro pevné disky se zařadila další zkratka, o které jsme na našem serveru ještě nemluvili. Dobře už známe HAMR i novější MAMR, ale nyní je tu EAMR jako Energy-Assisted Magnetic Recording. Je to ale něco nového?
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Intel Core i9-9900KS dosáhne TDP 127W, budou zapotřebí speciální desky? Intel Core i9-9900KS dosáhne TDP 127W, budou zapotřebí speciální desky?
Intel se chystá brzy vypustit na trh procesor Core i9-9900KS, který bude mít zaručenou pracovní frekvenci 5 GHz při zátěži všech jader. Nyní se dozvídáme o zvýšeném TDP na základním taktu, což přináší otázky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Létající Dragonfly americké NASA by to na Titanu měla mít snadné Létající Dragonfly americké NASA by to na Titanu měla mít snadné
Snadné pochopitelně spíše jen s ohledem na samotné létání, neboť právě Titan má ze všech těles Sluneční soustavy pro let asi nejvhodnější podmínky. Jak ale bude Dragonfly vypadat a k čemu se využije? 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Samsung PM1733 a PM1735: SSD, která "nikdy neumřou" Samsung PM1733 a PM1735: SSD, která "nikdy neumřou"
Samsung dnes představil nová podniková SSD řady PM1733 a PM1735, které mají obsahovat technologie, díky nimž by životnost SSD už neměla být problémem. Díky detekci chyb dokáží zachránit data a fungovat dále i se závadnými čipy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Gigabyte přidává dalších šest serverů s AMD EPYC Rome Gigabyte přidává dalších šest serverů s AMD EPYC Rome
Gigabyte se rozhodl vypustit na trh rovnou šest nových serverů, které jsou založeny na procesorech AMD EPYC generace Rome. Jde tak o další várku této firmy, díky níž se počet daných produktů zatím zastaví na 28. Jaké to jsou?
Včera, aktualita, Jan Vítek