reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Genius SW-2.1 1800: domácí repro se subwooferem

, , aktualita
Genius SW-2.1 1800: domácí repro se subwooferem
Společnost Genius si připravila pro český trh novou reprosoustavu, která je typu 2.1. Sestává tedy ze dvou satelitů a jednoho subwooferu, díky čemuž poskytne celkový výkon 45 W. A co dalšího nabídne?
Genius SW-2.1 1800: domácí repro se subwooferem
Reprosoustava Genius SW-2.1 1800 je určena pro poslech hudby či hraní her, pro což poskytne celkový výkon 45 W zajištěný dvěma satelity a 6,5" subwooferem v dřevěné bedně. Pro nastavení hlasitosti i zapojení sluchátek pak poslouží dodávaný kabelový ovladač. Ten má v sobě rovněž jeden linkový vstup.





Každá ze tří součástí se na celkovém výkonu podílí 15 W, přičemž satelity vypadají dvoupásmově. Samotný subwoofer má na své pravé straně příslušné konektory, nastavení hlasitosti a basů a také zelenou LED. Pro připojení zdroje signálu pak můžeme využít jak 3,5mm jack, tak konektory RCA.

Genius SW-2.1 1800 se začne v Česku a na Slovensku prodávat v lednu za doporučenou cenu 1889 Kč / 69,99 euro s DPH.


ModelGenius SW-2.1 1800
BarvaČerná
RMS45 wattů
Satelity2 x 15 W, 3" 4Ů
Subwoofer15 W, 6,5" 4Ů
Frekvenční rozsah50 Hz~20 KHz
Odstup signálu od šumu70 dB
Hmotnost4387 g
Rozměry balení445 x 338 x 324 mm

Zdroj: TZ Genius
reklama
reklama
reklama