www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius uvádí myš pro ovládání dvou zařízení

Genius uvádí myš pro ovládání dvou zařízení
, , aktualita
Společnost Genius si připravila bezdrátovou počítačovou myš Traveler D6600, která je určena pro ovládání dvou zařízení najednou. Pro tento účel je vybavena dvěma miniaturními transmittery, které se připojí do USB koncových zařízení a na...
K oblíbeným
reklama
Společnost Genius si připravila bezdrátovou počítačovou myš Traveler D6600, která je určena pro ovládání dvou zařízení najednou. Pro tento účel je vybavena dvěma miniaturními transmittery, které se připojí do USB koncových zařízení a na myši samotné je pak přepínač umístěný na hřbetě.

Můžeme si tak myš připojit k hlavnímu počítači a pak notebooku, tabletu, NAS serveru nebo jinému zařízení a přepínat se mezi nimi. Součástí balení je proto i malá redukce z konektoru micro USB na velký USB (tzv. OTG kabel).

Myš využívá běžnou 2,4GHz bezdrátovou technologii pracující až na vzdálenost 10 metrů. Do jejího těla pak můžeme jeden z transmitterů schovat a pro ni samotnou je připraven nalepovací držák Stick-N-Go. Ten ji umožní připevnit třeba k notebooku, aby se při přenášení neztratila.

Na český a slovenský trh dorazí v listopadu s cenou 380 Kč.

Model Genius Traveler D6600
Připojení k PC USB, bezdrátová technologie 2,4 GHz
Počet tlačítek 4 (levé, pravé, prostřední scrollovací, přepínání ovládaného zařízení)
Rozlišení (dpi) 1200 dpi s technologií BlueEye
Rozměry 106,8 x 60,8 x 37,8 mm
Hmotnost 73 g
Baterie 1x AA nebo 1x AAA
Podporované systémy Windows 8/7/Vista/XP, Mac OSX 10.4, Android s OS 4.0 a vyšší

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala