www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius uvádí myš pro ovládání dvou zařízení

Genius uvádí myš pro ovládání dvou zařízení
, , aktualita
Společnost Genius si připravila bezdrátovou počítačovou myš Traveler D6600, která je určena pro ovládání dvou zařízení najednou. Pro tento účel je vybavena dvěma miniaturními transmittery, které se připojí do USB koncových zařízení a na...
K oblíbeným
reklama
Společnost Genius si připravila bezdrátovou počítačovou myš Traveler D6600, která je určena pro ovládání dvou zařízení najednou. Pro tento účel je vybavena dvěma miniaturními transmittery, které se připojí do USB koncových zařízení a na myši samotné je pak přepínač umístěný na hřbetě.

Můžeme si tak myš připojit k hlavnímu počítači a pak notebooku, tabletu, NAS serveru nebo jinému zařízení a přepínat se mezi nimi. Součástí balení je proto i malá redukce z konektoru micro USB na velký USB (tzv. OTG kabel).

Myš využívá běžnou 2,4GHz bezdrátovou technologii pracující až na vzdálenost 10 metrů. Do jejího těla pak můžeme jeden z transmitterů schovat a pro ni samotnou je připraven nalepovací držák Stick-N-Go. Ten ji umožní připevnit třeba k notebooku, aby se při přenášení neztratila.

Na český a slovenský trh dorazí v listopadu s cenou 380 Kč.

Model Genius Traveler D6600
Připojení k PC USB, bezdrátová technologie 2,4 GHz
Počet tlačítek 4 (levé, pravé, prostřední scrollovací, přepínání ovládaného zařízení)
Rozlišení (dpi) 1200 dpi s technologií BlueEye
Rozměry 106,8 x 60,8 x 37,8 mm
Hmotnost 73 g
Baterie 1x AA nebo 1x AAA
Podporované systémy Windows 8/7/Vista/XP, Mac OSX 10.4, Android s OS 4.0 a vyšší

Zdroj: TZ Genius
reklama
Nejnovější články
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů