www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius uvádí myš se čtečkou kódů QR

Genius uvádí myš se čtečkou kódů QR
, , aktualita
Společnost Genius si připravila novou myš Cam Mouse s netradiční výbavou v podobě kamery, která je schopna načítat kódy QR. Tato kamera poskytne rozlišení 2 megapixely a je schopna také zaznamenávat videa v rozlišení 720p. Cam Mouse tedy...
K oblíbeným
reklama
Společnost Genius si připravila novou myš Cam Mouse s netradiční výbavou v podobě kamery, která je schopna načítat kódy QR. Tato kamera poskytne rozlišení 2 megapixely a je schopna také zaznamenávat videa v rozlišení 720p.

Cam Mouse tedy funguje jako kamera i myš, ovšem nemá vlastní zdroj energie, takže musí být připojena k počítači kabelem. Výsledné fotografie lze pak přímo poslat na sociální sítě a vedle toho jsou zde i nástroje pro jejich úpravu.

ModelGenius Cam Mouse
RozhraníUSB
Počet tlačítek4 (levé, pravé, prostřední scrollovací, spoušť)
Rozlišení1200 dpi s technologií BlueEye
Objektiv2 Mpix, 720p HD
Rozměry104 x 57,8 x 37 mm
Hmotnost98 g
Podporované systémyWindows 8/Vista/XP


Zdroj: TZ Genius

Genius Cam Mouse
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář