www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius uvádí myš se čtečkou kódů QR

Genius uvádí myš se čtečkou kódů QR
, , aktualita
Společnost Genius si připravila novou myš Cam Mouse s netradiční výbavou v podobě kamery, která je schopna načítat kódy QR. Tato kamera poskytne rozlišení 2 megapixely a je schopna také zaznamenávat videa v rozlišení 720p. Cam Mouse tedy...
K oblíbeným
reklama
Společnost Genius si připravila novou myš Cam Mouse s netradiční výbavou v podobě kamery, která je schopna načítat kódy QR. Tato kamera poskytne rozlišení 2 megapixely a je schopna také zaznamenávat videa v rozlišení 720p.

Cam Mouse tedy funguje jako kamera i myš, ovšem nemá vlastní zdroj energie, takže musí být připojena k počítači kabelem. Výsledné fotografie lze pak přímo poslat na sociální sítě a vedle toho jsou zde i nástroje pro jejich úpravu.

ModelGenius Cam Mouse
RozhraníUSB
Počet tlačítek4 (levé, pravé, prostřední scrollovací, spoušť)
Rozlišení1200 dpi s technologií BlueEye
Objektiv2 Mpix, 720p HD
Rozměry104 x 57,8 x 37 mm
Hmotnost98 g
Podporované systémyWindows 8/Vista/XP


Zdroj: TZ Genius

Genius Cam Mouse
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57 Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57
Indie už rozjela svou National Supercomputing Mission, velkolepý plán, jak v zemi zprovoznit celkem šedesát superpočítačů s různými účely a s využitím pokud možno vlastních technologií. První tři už byly zprovozněny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410 Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410
V příštím roce očekáváme 14nm procesory Intel Comet Lake-S, čili desktopové Core 10. generace, které pochopitelně přijdou na trh s novými čipovými sadami. Společnost Gigabyte nyní vyzradila, jaké to budou. 
Včera, aktualita, Jan Vítek13 komentářů
Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi
Spíše než postupnou erozí prý mohla být jezera na měsíci Titan vytvořena podstatně rychleji pomocí podzemních explozí. Mluví o tom nová studie, která si všímá toho, jak vznikají krasové jevy a co v tomto ohledu je a není možné.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let
Lety s drony jsou v mnoha zemích čím dál více kontrolovány a je potřeba si dát velký pozor, kde si člověk může co dovolit. Nevyplatilo se to jednomu australskému páru, kterému za létání dronem v Íránu hrozí 10 let vězení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala