www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Giada F300: pasivně chlazený barebone pro Haswell

Giada F300: pasivně chlazený barebone pro Haswell
, , aktualita
Společnost Giadatech pracuje na novém malém barebone, jehož tělo je samé žebro, které poslouží pro chlazení hardwaru uvnitř. Můžeme tedy očekávat velmi tichý provoz a také slušný výkon díky využití procesoru Haswell.
K oblíbeným
reklama
Když se podíváme na zveřejněný obrázek, pak je jasné, že Giadatech ještě asi nemá hotový ani prototyp, neboť jde o jasný render. Ten ukazuje na PC, jež se spíše než do domácnosti bude hodit pro průmyslové nasazení.

Giada F300 nám ve svém tenkém žebrovaném těle, jehož masivní části budou pravděpodobně vyrobeny z hliníku, nabídne procesor Core i5-4200U se dvěma jádry na 1,8 GHz a grafickým čipem Intel HD Graphics 4400.

Celkové rozměry počítače jsou 260 x 175 x 35 mm a kromě základní hardwarové výbavy, čili desky s procesorem, nabídne také jednu pozici pro 2,5" zařízení s rozhraním SATA, jeden slot pro modul SO-DIMM DDR3, Gigabitový Ethernet, audio konektory, dva USB 2.0 a čtyři USB 3.0. Na obrázku sice najdeme pouze obrazový D-Sub, ovšem výsledný produkt má mít rovněž výstupy HDMI a DisplayPort.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů