reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Gigabite BRIX: malinký desktop s Intel Haswell

, , aktualita
Gigabite BRIX: malinký desktop s Intel Haswell
Gigabyte si připravil malý desktopový počítač BRIX, jenž se může pochlubit využitím nejnovějších procesorů Intel generace Haswell. Vedle toho nám nabídnou také podporu 4K displejů, přední konektor S/PDIF a také rozhraní USB 3.0, ale to je...
Gigabite BRIX: malinký desktop s Intel Haswell
Gigabyte si připravil malý desktopový počítač BRIX, jenž se může pochlubit využitím nejnovějších procesorů Intel generace Haswell. Vedle toho nám nabídnou také podporu 4K displejů, přední konektor S/PDIF a také rozhraní USB 3.0, ale to je dnes už v podstatě samozřejmost.

Celý BRIX má rozměry 30 x 108 x 114 mm a díky svým rozměrům se může vměstnat také na zadní stranu monitoru. Hodit se pak bude na pozici domácího multimediálního počítače nebo i prostého PC pro kanceláře. Vybaven je k tomu také modulem s Wi-Fi a Bluetooth 4.0 a že jde o barebone, uživatel si jej musí dokončit instalací nějakého mSATA SSD, paměti v modulu SO-DIMM a samozřejmě bude nutné také instalovat operační systém.

Další konektory, čili vedle dvojice USB 3.0 a audia na přední straně, jsou už všechny vzadu a jde o napájecí konektor, HDMI, Mini DisplayPort, Ethernet a dva další USB 3.0. PC také můžeme zabezpečit pomocí zámku Kensington.

Co se týče hlavní výbavy, pak BRIX přijde ve čtyřech verzích lišících se použitým procesorem. V nabídce tak máme Core i7-4500U (2 jádra, až 3 GHz), Core i5-4200U (2 jádra, až 2,6 GHz), Core 3-4010U (2 jádra, 1,7 GHz) a Celeron 2955U (2 jádra, 1,4 GHz).

Zdroj: TZ Gigabyte

Gigabyte BRIX GB-XM11-3337
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Gigabyte BRIX GB-XM12-3227
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
reklama
reklama