Gigabyte a deska H81.AMP-UP s vyměnitelným zesilovačem

Gigabyte a deska H81.AMP-UP s vyměnitelným zesilovačem
, , aktualita
Společnost Gigabyte do své nabídky základních desek se socketem LGA 1150 přidala model s označením H81.AMP-UP, který se chlubí vyměnitelným operačním zesilovačem OP-Amp nebo funkcí USB DAC-UP, která má poskytnout bezšumové USB napájené D/A...
K oblíbeným
reklama
Společnost Gigabyte do své nabídky základních desek se socketem LGA 1150 přidala model s označením H81.AMP-UP, který se chlubí vyměnitelným operačním zesilovačem OP-Amp nebo funkcí USB DAC-UP, která má poskytnout bezšumové USB napájené D/A převodníky. Dále tu mají být přepínače pro zvýšení celkového zisku a také kvalitní kondenzátory značky Nichicon. Deska je tak zaměřena na uživatele hledající kvalitnější zvuk, než jaký poskytují jiné modely a staví také na návrhu Ultra Durable 4 Plus.

Jinak se ale nejedná o základní desku vhodnou pro ty nejvýkonnější herní sestavy, pro něž tu ale máme více než dost jiných modelů. Nabídne nám tak jeden slot PCI Express 3.0 x16, tři PCI Express x1 a dva PCI. Pak tu jsou dva sloty pro paměti DDR3 DIMM, po dvou konektorech SATA 3 Gbps a 6 Gbps, gigabitový Ethernet, HDMI, optický S/PDIF, atd. Tato nabídka jistě není nejlepší, však je také využitý čipset Intel H81 Express. Více si o této desce můžete přečíst na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek