www.svethardware.cz
>
>
>
>

Gigabyte Aorus FI25F: herní monitor se SuperSpeed IPS a 0,4ms odezvou

Gigabyte Aorus FI25F: herní monitor se SuperSpeed IPS a 0,4ms odezvou
, , aktualita
Novinkou od společnosti Gigabyte je herní monitor Aorus FI25F. Ten je u Gigabytu prvním se SuperSpeed IPS displejem, díky čemuž dosahuje extrémně krátké odezvy 0,4 ms (MPRT). Potěší i obnovovací frekvencí 240 Hz.
K oblíbeným
reklama
Na trhu s herními monitory se objevuje novinka v podobě modelu Gigabyte Aorus FI25F. Tej je vybaven 24,5" SuperSpeed IPS displejem, který zaručuje opravdu velmi vysoké rychlosti. Odezva MPRT činí pouhých 0,4 ms, máme zde i vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz a podporu AMD FreeSync. Díky technologii IPS lze počítat i s dobrými 178° pozorovacími úhly a kontrastem 1000:1. Maximální jas dosahuje 400 cd/m2 a máme tak zde i podporu DisplayHDR 400. Pokud jde o rozlišení, to je Full HD, tedy 1920×1080 pixelů. Panel je 8bitový a nabídne solidní 100% pokrytí barevného gamutu sRGB.
 
Gigabyte Aorus FI25F
 
Máme zde dva porty HDMI 2.0 a jeden DisplayPort 1.2. V nabídce je i jack pro sluchátka a dvojice portů USB 3.0. Pokud jde o spotřebu, ta může dosahovat 60 W. Co se týče polohovatelnosti, máme tu náklon od -5° do +21°, natáčení do stran o +/-20°, nechybí ani pivot a výškové nastavení ve 130mm rozsahu. K dispozici je také možnost montáže na zeď nebo rameno díky VESA 100×100 mm. Najdeme zde několik RGB diod a podporu softwaru RGB Fusion 2.0, Gigabyte přidal i hráčské funkce Aim Stabilizer, Black Equalizer nebo Active Noise Cancelling. Cenu a dostupnost zatím neznáme.
 
Gigabyte Aorus FI25F
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu
Společnost ICON začala pro amerického developera 3Strands stavět domy pomocí 3D tisku. Ty by měly být bezpečnější, být odolnější vůči požáru a jiným přírodním živlům. Po Mexiku tak jde o druhý velký projekt.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů