Gigabyte chystá čtyři nové základní desky

Gigabyte chystá čtyři nové základní desky
, , aktualita
S ohledem na blížící se vydání procesorů řady Sandy Bridge E výrobci chystají nové základní desky určené pro tyto čipy. Konkrétně se v tomto případě jedná o čtyři modely od společnosti Gigabyte s čipsetem X79, Jejich označení je G1.Assassin...
K oblíbeným
reklama
S ohledem na blížící se vydání procesorů řady Sandy Bridge E výrobci chystají nové základní desky určené pro tyto čipy. Konkrétně se v tomto případě jedná o čtyři modely od společnosti Gigabyte s čipsetem X79, Jejich označení je G1.Assassin 2, X79-UD7, X79-UD5 a X79-UD3.

Všechny používají vylepšený napájecí design, čtyři nebo v případě modelu UD5 osm paměťových slotů DDR3 a až 10 portů SATA a to 3,0 Gbps i 6,0 Gbps. Na deskách G1.Assassin 2 a X79-UD5 jsou tři, na modelech X79-UD7, X79-UD3 čtyři sloty PCIe x16.

Je zde i gigabitový Ethernet, 7.1 zvukový čip, konektivita USB 3.0 a další, pro každý model specifická výbava. Například se jedná o síťový čip Killer 2100 NIC a zvukový procesor v případě G1.Assassin 2 či tlačítka pro přetaktování v případě X79-UD7.

Oficiálně by měly být představeny v průběhu několika příštích týdnů.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů