www.svethardware.cz
>
>
>
>

Gigabyte nabídne herní klávesnici Force K3

Gigabyte nabídne herní klávesnici Force K3
, , aktualita
Společnost Gigabyte si pro nás připravila novou herní klávesnici, která dostala označní Force K3. Jedná se o drátový model s černým a matným povrchem, který slibuje vysokou mechanickou odolnost i díky zvětšeným membránám pod samotnými klávesami....
K oblíbeným
reklama
Společnost Gigabyte si pro nás připravila novou herní klávesnici, která dostala označní Force K3. Jedná se o drátový model s černým a matným povrchem, který slibuje vysokou mechanickou odolnost i díky zvětšeným membránám pod samotnými klávesami.Celkové rozměry této klávesnice jsou 490 x 263 x 32,8 mm a hmotnost 900 gramů. Připojuje se pomocí 1,5metrového kabelu s pozlaceným USB konektorem a je vybavena indikátory s modrými LED a zvýrazněnými klávesami, které se budou hodit pro většinu her.

Jde tedy o velice jednoduchou klávesnici bez speciálních kláves, vlastní paměti a podobných vymožeností, takže můžeme očekávat k tomu úměrnou cenu. Ta však není známa, stejně jako datum vypuštění na trh.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty? Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty?
Během příštích dvou týdnů bude představena či rovnou i vypuštěna na trh řada nových produktů a my se nyní v krátkosti podíváme na to, co to bude a kdy to bude. Jde o produkty firem AMD, NVIDIA i Intel. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici? Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici?
Aktualizováno: NVIDIA by snad již dnes měla vypustit na trh přinejmenším novou GeForce GTX 1660 Super, která by měla lépe zachytit nástup nových Radeonů, i když není zrovna jasné, co můžeme od AMD čekat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota
Velká Británie, respektive přesněji londýnská společnost Spacebit, se chystá vypustit na Měsíc chodícího robota, který bude chodit v pavoučím stylu. Namísto osmi končetin však bude mít čtyři, což jej řadí spíše vedle Spider Mastermind.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Ghost Canyon: nová třída modulárních PC odhalena Intel Ghost Canyon: nová třída modulárních PC odhalena
Intel nedávno ukázal nový modulární koncept PC, který je založen na systémech v podobě karet pro PCIe. Tehdy o něm mluvil prostě jako o Elementu, ovšem nyní je zřejmé, že ten se dostane i mezi NUC Ghost Canyon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Xiaomi se pouští do výroby herních LCD, představuje Mi Surface Xiaomi se pouští do výroby herních LCD, představuje Mi Surface
Společnost Xiaomi jsme dříve znali jen jako výrobce mobilních telefonů a jejich příslušenství, ale od té doby se její portfolio značně rozrostlo. Nyní tato společnost přináší na trh vlastní "Povrch", ale o počítače nejde. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek