Gigabyte nabízí s novými deskami až 60 eur pro útratu na Steamu

Gigabyte nabízí s novými deskami až 60 eur pro útratu na Steamu
, , aktualita
Pokud vás nové procesory Ryzen přiměly k upgradu své počítačové sestavy, nebo se chcete stále spoléhat na už zabydlenou architekturu Core od Intelu, můžete svůj nákup nové desky spojit s akci firmy Gigabyte, která pro útratu na Steamu nabízí až 60 eur.
K oblíbeným
reklama
Společnost Gigabyte u nás včera (11. dubna) odstartovala akci, která potrvá až do 30. června. Kdo si tak v tomto termínu pořídí moderní základní desku Gigabyte včetně značky Aorus, získá poukaz na Steam o hodnotě 20 až 60 eur. Pokud si tak vyberete některou z nejdražších desek od Gigabyte, můžete si za svůj poukaz pořídit zdarma i některý z nejnovějších AAA titulů.

Podobné akce nabízí zpravidla společnosti AMD a NVIDIA pro podporu prodeje svých grafických karet, ovšem tyto akce jsou zpravidla spojeny s velice úzkým výběrem her od spolupracujících vydavatelů, pokud vůbec nějaký výběr máme. Tato akce ale nabízí Steam kódy, které můžeme v daném obchodě utratit dle libosti.

Pro základní desky s novými čipsety AMD platí možnost získat základní 20eurový poukaz a jde konkrétně o následující modely: AX370-Gaming K7, AX370-Gaming 5, AX370-Gaming K5 a AB350-Gaming 3.

Desky pro patici LGA 1151 od Intelu jsou na trhu daleko více rozšířené, a tak tu máme také širší nabídku. Poukaz s hodnotou 20 eur získáme s modelem Z270X-Ultra GAMING nebo Z270N-GAMING 5, pak tu je 40 eur s deskami Z270X-GAMING 7, Z270X-GAMING 5, Z270X-GAMING K5, Z270X-GAMING SOC a nakonec plných 60 eur při koupi Z270X-GAMING 9 nebo Z270X-GAMING 8.

Získané poukazy s kódy můžete uplatnit v obchodě Steam za hry, obsah, jiný software nebo kterýkoliv další produkt, který je v něm dostupný.

Zdroj: Gigabyte
reklama
Nejnovější články
John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem
John Carmack, muž, který stojí za legendárními hrami Doom a Quake, se v posledních letech soustředil na vývoj virtuální reality pro Oculus. Toho chce ale nechat, hodlá totiž vyvinout obecnou AI se schopnostmi učení srovnatelnou s člověkem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej
Recenzemi nového procesoru Ryzen 9 3950X je zastíněna zpráva o tom, že AMD vypustilo do světa model Ryzen 5 3500, o který by ale jistě mělo zájem daleko více zákazníků. Samostatně si jej ale nekoupíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku
Už dlouho se mluví o metanu na Marsu jako o plynu, který by mohl být tvořen životem, ale stejně tak dobře i geologickými procesy. Nyní jde ale o měnící se koncentraci kyslíku, která zaměstnává hlavy v NASA. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další
Microsoft na události X019 představil řadu novinek, na něž se nyní podíváme. Jsou tu hry od Obsidian a Rare, novinky pro Project xCloud, Halo: Reach, multiplayerové hry od Obsidian i Ninja Theory a také Wasteland 3. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek