Gigabyte nabízí s novými deskami až 60 eur pro útratu na Steamu

Gigabyte nabízí s novými deskami až 60 eur pro útratu na Steamu
, , aktualita
Pokud vás nové procesory Ryzen přiměly k upgradu své počítačové sestavy, nebo se chcete stále spoléhat na už zabydlenou architekturu Core od Intelu, můžete svůj nákup nové desky spojit s akci firmy Gigabyte, která pro útratu na Steamu nabízí až 60 eur.
K oblíbeným
reklama
Společnost Gigabyte u nás včera (11. dubna) odstartovala akci, která potrvá až do 30. června. Kdo si tak v tomto termínu pořídí moderní základní desku Gigabyte včetně značky Aorus, získá poukaz na Steam o hodnotě 20 až 60 eur. Pokud si tak vyberete některou z nejdražších desek od Gigabyte, můžete si za svůj poukaz pořídit zdarma i některý z nejnovějších AAA titulů.

Podobné akce nabízí zpravidla společnosti AMD a NVIDIA pro podporu prodeje svých grafických karet, ovšem tyto akce jsou zpravidla spojeny s velice úzkým výběrem her od spolupracujících vydavatelů, pokud vůbec nějaký výběr máme. Tato akce ale nabízí Steam kódy, které můžeme v daném obchodě utratit dle libosti.

Pro základní desky s novými čipsety AMD platí možnost získat základní 20eurový poukaz a jde konkrétně o následující modely: AX370-Gaming K7, AX370-Gaming 5, AX370-Gaming K5 a AB350-Gaming 3.

Desky pro patici LGA 1151 od Intelu jsou na trhu daleko více rozšířené, a tak tu máme také širší nabídku. Poukaz s hodnotou 20 eur získáme s modelem Z270X-Ultra GAMING nebo Z270N-GAMING 5, pak tu je 40 eur s deskami Z270X-GAMING 7, Z270X-GAMING 5, Z270X-GAMING K5, Z270X-GAMING SOC a nakonec plných 60 eur při koupi Z270X-GAMING 9 nebo Z270X-GAMING 8.

Získané poukazy s kódy můžete uplatnit v obchodě Steam za hry, obsah, jiný software nebo kterýkoliv další produkt, který je v něm dostupný.

Zdroj: Gigabyte
reklama
Nejnovější články
AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran
Bylo dopředu jasné, že tržby společnosti AMD budou velice slušné, neboť nyní nejsou aktuální starosti s odbytem, jako spíše lítost nad nedostatečnými výrobními kapacitami. A vedle toho už není třeba čekat na Aldebaran.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Doporučené PC sestavy: červenec 2021 Doporučené PC sestavy: červenec 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek18 komentářů
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře