reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Gigabyte odhalil nové desky s Digital Power Engine

16.1.2012, Jan Vítek, aktualita
Gigabyte odhalil nové desky s Digital Power Engine
Společnost Gigabyte Technology si pro představení na CES 2012, který je již za námi, připravila nejnovější generaci základních desek s Digital Power Engine, což by mělo zahrnovat digitální ovládání napájení 3D Power a pak 3D BIOS založený...
Společnost Gigabyte Technology si pro představení na CES 2012, který je již za námi, připravila nejnovější generaci základních desek s Digital Power Engine, což by mělo zahrnovat digitální ovládání napájení 3D Power a pak 3D BIOS založený na Gigabyte UEFI DualBIOS, jenž nabídne dva různé modely interakce - 3D režim a rozšířený režim.

Konkrétně jde o G1.Sniper 3, jenž nám nabádne dvě Gb Ethernetová rozhraní (Intel Gigabit a Killer Game Networking), Creative Gaming Audio a vedle toho se představí také G1.Sniper M3 - menší verze desky formátu Micro ATX.

Dále se zákazníci mohou těšit na přídavnou kartu pro rozhraní PCI Express, která nabídne rozhraní Bluetooth 4.0 (Smart Ready) a Wi-Fi, přičemž sem Gigabyte propašoval magické zaklínadlo osobní cloud, jenž si budeme moci vytvořit pomocí utility CloudStation. Ta bude spolupracovat s Gigabyte Apps a zajišťovat komunikaci, sdílení zdrojů a ovládání systémů stolních počítačů.

Pak jsme se dozvěděli o Onboard mSATA, čili rozhraní pro miniaturní SSD, jež budeme moci připojit přímo na základní desku a využít s technologií EZ GIGABYTE Smart Response zrychlující práci s daty. Na segment s označením Small Business se pak má zaměřit základní deska B75M-D3H, jejíž specialitkou bude možnost monitorování stavu počítače a jeho řízení, zálohování dat, úspora energie a lepší konektivita.

Další informace nám Gigabyte přinese asi později.

Zdroj: TZ Gigabyte
reklama